Print

«Професійна палітра» була представлена у СХМТ

 

СНУ ім. В. Даля взяв участь у профорієнтаційному заході для учнівської молоді «Професійна палітра», що пройшов за ініціативи Луганської обласної служби зайнятості та підтримки Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі.

У холі технікуму були розміщені експозиції професійно-технічних та вищих навчальних закладів регіону з інформаційних банерів та демонстраційних моделей. Проводилися майстер-класи та покази відеороликів освітніх закладів.

Учнівська молодь мала змогу наочно отримати відомості про навчальні заклади області, переліки професій та спеціальностей, за якими здійснюється освітня діяльність, про умови вступу.

Також юнакам та дівчатам було надано інформацію щодо діючих грантових конкурсів на освіту від представників міжнародних та всеукраїнських донорських організацій.

Від нашого закладу вищої освіти перед школярами виступив заступник директора навчально-наукового інституту економіки і управління Євген Івченко, а також активісти студентської спільноти. Експозиція СНУ ім. В. Даля викликала зацікавленість у гостей заходу. А завершилось профорієнтаційне свято яскравим танцювальним номером у виконанні далівських студенток.