Професійні обміни з американськими колегами

Завідувач кафедри економіки і підприємництва інституту економіки і управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Інна Семененко стала учасницею делегації за програмою професійних обмінів «Відкритий Світ».

Інна Семененко

Програма «Відкритий Світ» призначена для громадських лідерів, а також представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, ділових структур, які зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

Головна мета програми «Відкритий Світ» – зміцнення взаєморозуміння та співробітництва між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Програма професійних обмінів між освітянами СНУ ім. В.Даля і американськими колегами працює

Візит відбувався у березні у м. Вашингтон і м. Баффало (штат Нью-Йорк), де учасники делегації відвідали різні установи, які займаються біженцями і мігрантами. Серед них:

• Міжнародний інститут Баффало – неприбуткова організація, що надає допомогу біженцям і мігрантам, займається професійними обмінами та інтернаціоналізацією освіти;
  • Центр сталих громад та громадянської активності Колледжу Деймана, студенти-волонтери якого намагаються просувати громадянську відповідальність, забезпечити сталий розвиток громад та здорове і безпечне життя майбутніх поколінь;
  • офіси конгресмена Брайана Хіггінса у м. Вашингтон і м. Баффало, де делегація ознайомилась з основними напрямами роботи його команди;
  • міська рада, громадські організації, державні і медичні установи, які допомагають переселенцям і ветеранам, у тому числі у працевлаштуванні, здобутті освіти, пошуку житла, інтеграції в місцеві громади;
  • університет Баффало, де кожен з учасників зміг представити свою діяльність та ознайомитися з діяльністю і роботою деяких підрозділів університету.