Професіонали з IT навчатимуть студентів факультету інформаційних технологій та електроніки

У СНУ ім. В. Даля відбулось підписання Угоди про співпрацю та партнерство між кафедрою програмування та математики (факультет інформаційних технологій та електроніки) та товариством з обмеженою відповідальністю «Мобіус Тім».

Угоду підписали завідувач кафедри програмування та математики Володимир Лифар та керівник ТОВ «Мобіус Тім» Сергій Чепель.

У її рамках передбачається проведення на регулярній основі навчальних занять, тренінгів та інших заходів з актуальних проблем інформаційних технологій для здобувачів освітніх ступенів бакалавра та магістра спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 126 «Інформаційні системи та технології» із залученням досвідчених професіоналів, зокрема представників IT-кластеру Луганської області «Drive IT».

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!