Професор Далівського університету Борис Локотош відзначає ювілей

Професор кафедри комп`ютерних наук Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Борис Локотош відзначає свій ювілей.

Перш ніж знайти своєї покликання і свою Alma-Mater ця видатна людина прожила цікаве і насичене життя. Випускник Ворошиловградського вечірнього машинобудівного інституту, пройшовши через різні випробування, повернувся працювати у рідні стіни, які допомогли йому вибрати шлях у майбутнє.

Крім того, що Борис Миколайович є вченим, він – автор кількох поетичних збірок, а також історичних нарисів: «Нариси історії Луганська» і «Записки штабс-капітана». Є членом Міжнародного товариства письменницьких союзів і Міжрегіональної організації письменників України. До всіх своїх достоїнств Борис Миколайович – почесний громадянин Луганська і нагороджений орденами і медалями СРСР.

Зараз професор, к.т.н. передає своїм учням знання, викладаючи на кафедрі комп`ютерних наук кілька дисциплін: технологічні вимірювання та прилади, ідентифікація та моделювання технологічних об`єктів, надійність і діагностування.