Професор Далівського університету написав унікальну книгу про залізничний транспорт

Професор кафедри залізничного транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Володимир Слащов видав книгу «Слово в стихах и прозе о славном паровозе».

У книзі висвітлена історія появи та розвитку залізниць та залізничного транспорту, зокрема, значна увага приділяється первістку локомотивів – паровозу. Видання складається з семи розділів, розповідь ведеться в доступній, науково-популярній формі. Володимир Слащов розглядає не тільки технічні характеристики різних видів паровозів, але й підкреслює значимість емоційного сприйняття залізниці суспільством. Автор книги наводить приклади відображення образу паровозу в літературі, поезії, живопису, кіно та інших сферах мистецтва. Текст супроводжується великою кількістю ілюстрацій.

Видання «Слово в стихах и прозе о славном паровозе» рекомендовано студентам – майбутнім фахівцям у транспортній сфері, а також широкому колу читачів, які цікавляться історією залізниці та локомотивобудування. Рецензентами книги виступили завідувач кафедри соціології СНУ ім. В. Даля, доктор соціологічних наук, професор Борис Нагорний та представник кафедри електричного транспорту та тепловозобудування НТУ «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор В’ячеслав Маслієв.

Нагадаємо, що Володимир Слащов – автор більше 130 публікацій в області локомотивобудування та педагогіки вищої школи, у тому числі, двох навчальних книг і наукової монографії. З 1969 року викладає на кафедрі залізничного транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Нагороджений Знаком «Відмінник освіти України».

Підготувала: Наталія Осичнюк