Професор Далівського університету Валентин Гончаров отримав міжнародну нагороду

Начальник департаменту міжнародних зв’язків Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Валентин Гончаров став лауреатом міжнародної нагороди імені Луки Пачолі. На ІХ Конгресі ділових, наукових і творчих кіл України, який пройшов у місті Київ під патронатом Президента України Віктора Ющенка, міжнародна громадська організація Асамблея ділових кіл відзначила науковця „за особистий внесок у розвиток економіки, впровадження ефективних фінансових механізмів”. „Моє нагородження – це визнання зусиль в підготовці кваліфікованих кадрів для незалежної України, – говорить професор Гончаров. – Безумовно, я пишаюсь тим, що удостоїн однієї з найпрестижніших нагород у сфері науки”. Асамблея ділових кіл – це організація провідних промисловців, бізнесменів, діячів освіти, науки, культури, журналістів. Місією Асамблеї є встановлення конструктивного діалогу між вітчизняними виробниками, науковцями, діячами освіти і культури та представниками влади. Наша справка: Професор Валентин Гончаров – заслужений діяч науки й техніки України, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук, підприємництва й менеджменту (Україна), Міжнародної академії науки й практики організації виробництва (м. Москва, Росія ), Міжнародної академії екології й безпеки життєдіяльності (м. Санкт-Петербург, Росія), Міжнародної академії праці й зайнятості (м. Іжевськ, Росія), член-кореспондент Інженерної академії України, Почесний громадянин академії України, Почесний громадянин м. Луганська, міст Хендерсена, Килгори й штату Техас (США). В 1999 році професор внесений у список Міжнародного словника видатних діячів (Кембридж, Англія). В 2006 році в тематичний збірник „Економісти України. Лідери вітчизняної економіки” серед інших видатних особистостей представив і В.М.Гончарова. Видання „Економісти України. Лідери вітчизняної економіки” представляє провідні підприємства, організації, компанії, які сприяють економічному розвитку та процвітанню України, активному руху нашої держави у напрямку європейської та світової інтеграції. У 2007 році Міжнародний бібліографічний центр Великобританії додав до списку 2000 видатних інтелектуалів XXI століття ім’я професора Валентина Гончарова.