Професор Далівського університету Валентин Гончаров переміг у міжнародному конкурсі

Президія Міжнародної академії науки й практики організації виробництва нагородила дипломом професора Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля доктора економічних наук Валентина Гончарова. Очолюваний ним колектив авторів став переможцем конкурсу на кращу науково-дослідну роботу з напряму «Організація виробництва». На конкурс була представлена монографія «Гуманізація праці: адаптація огранізаційно-технічних систем до людини». «У монографії досліджуються сутність, зміст й основні принципи системи гуманізації праці, – повідомив професор Гончаров. – Робоча сила розглядається в тісному зв`язку з умовами, у яких вона може оптимально реалізовувати свій потенціал, приносячи при цьому відчутний економічний ефект». Видання покликане надати практичну допомогу керівникам підприємств й організацій всіх форм власності, а також стане навчальним посібником. Ця робота – вже одинадцята монографія, опублікована Валентином Гончаровим протягом навчального року.