Професор Далівського університету відвідав Конгрес Ради Європи

В Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи професор кафедри політології Фелікс Барановський у процесі ознайомчого візиту у складі делегації України в Конгресі отримав практичні рекомендації щодо підвищення спроможності місцевого самоврядування та громад в Україні до інтеграції у світову та європейську спільноту.

Захід проходив у рамках Європейського тижня місцевої демократії за підтримки Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України при Президентові України та Центру міжнародного співробітництва.

Метою візиту було сприяння європейській інтеграції України на місцевому і регіональному рівні. У рамках проекту відбулося ознайомлення з організаційною структурою, пріоритетами, принципами та методами діяльності Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Парламентської асамблеї Ради Європи, Комітету міністрів РЄ, Європейського молодіжного центру, Європейського Суду з прав людини, Європейського Парламенту, а також з напрямками співробітництва України із зазначеними керівними інституціями спільної Європи.

Учасники проекту відвідали Київ, Краків (Польща), Дрезден, Баден-Баден, Берлін (Німеччина), Страсбург, Париж (Франція), Брюссель (Бельгія), Роттердам (Нідерланди).

Протягом навчально-ознайомчого туру українська делегація побувала у палаці Ради Європи, Європейському Суді з прав людини, палаці Європейського парламенту, офіційному представництві ЮНЕСКО, відвідала університет Сорбона, стала учасником зустрічі у Європейській Комісії.