Професор СНУ ім. В. Даля Лідія Лазор відзначена дипломом Міжнародного літературного конкурсу

Директор інституту юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля доктор юридичних наук, професор Лідія Лазор відзначена Дипломом ІІ ступеня Міжнародного літературного конкурсу імені Віктора Шнітке в номінації «Вірші про Поволжя».

Конкурс проводився в номінаціях «Вірші про Поволжя», «Художня проза про людину мистецтва – російського німця» та «Переклади віршів Віктора Шнітке російською та німецькою мовами». У ньому взяли участь як початківці, так і досвідчені поети та письменники з Німеччини і СНД. Лідія Лазор представила на конкурс шість віршів про рідний край: «Сёлушко», «Зов родного селенья», «Чинчурино», «Земля моя, родимый край», «Итоги истины» и «Ты спаси, родная!». Усього поетесою видано 28 книг оригінальних творів, серед яких сотні віршів, поем і три томи прози.

Нагадаємо, що професор Лідія Лазор – академік Міжнародної академії інформатизації, Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, Вищої школи України, член-кореспондент Академії правових наук, заслужений діяч науки і техніки, комісар II рангу, генерал-лейтенант Міжнародного комітету захисту прав людини, заслужений юрист України. Вона є відомим вченим в галузі трудового права, автором понад 200 наукових робіт, засновником школи трудового права в Луганському регіоні.