Професор СНУ ім. В.Даля стала учасницею Міжнародного наукового форуму

Професор кафедри української філології та журналістики  Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Валерія Пустовіт стала почесною гостею I Міжнародного наукового форуму «Українська жінка в національному та глобальному просторі: історія, сучасність, майбутнє» , який зібрав понад 105 учасників (переважно жінок) з різних регіонів України у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка до 100-річчя заснування Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок».

Валерія Юріївна очолила роботу секції «Громадсько-політична діяльність українських жінок: історичні та сучасні аспекти». Організатори заходу оголосили подяку Валерії Пустовіт за самовіддане служіння справі національного відродження України, зазначивши, що її поведінка «дієво доводить, що Україна єдина і неподільна, що на сході рідної країни, попри долинаючий гул російських «Градів», Україна бореться за святе – свою цілісність і незалежність і вірить у процвітання».

Голова ВГО «Союз українок» Ореслава Хомик зазначила, що такий захід є вкрай важливим і дасть змогу провести істотний, змістовний і плідний діалог про Жінку в різних суспільно-культурних аспектах та історичних ракурсах, а разом з тим дасть нам можливість озирнутися, поглянути на пройдений шлях жіночого самоствердження і самореалізації, проаналізувати його здобутки, окреслити перспективи подальшої праці, віднайти той потенціал української історії і культури, який зміцнить, змінить наше суспільство перед новими вимогами й викликами, що їх ставить перед нами сучасний світ.

Валерія Пустовіт стала почесною гостею I Міжнародного наукового форуму

Учасники форуму обговорили роль жінки в розбудові українського соціокультурного простору: успіхи та проблеми участі у військових діях в АТО; культурно-освітня діяльність; український жіночий рух; історичні та сучасні аспекти громадсько-політичної діяльності; соціальні ролі та гендерна ідентичність тощо.

2-image-0-02-05