Професор університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка виступив з лекцією для студентів-далівців

У межах освітнього партнерства та викладацьких обмінів кафедри політології та міжнародних відносин інституту міжнародних відносин СНУ ім. В.Даля в університеті проведено відкриту лекцію-дискусію «Політико-правові аспекти міжнародної інформаційної безпеки: глобальний та локальний виміри».

Студентам-далівцям 1, 2 та 3 курсу напряму підготовки «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в рамах навчальної дисципліни «Міжнародна інформація» цю лекцію прочитав доктор юридичних наук, професор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка Микола Карчевський.

Студенти дізналися про особливості міжнародного та національного законодавства щодо регулювання в сфері інформаційної безпеки, визначили політико-правові тренди в контексті інформаційного суспільства, з’ясували тенденції подальшого розвитку правового забезпечення використання сучасних технологій, зокрема штучного інтелекту.

З метою зміцнення партнерства між вузами Луганщини заплановано відкриті лекційні заходи викладачами кафедри політології та міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля з актуальних проблем політичної науки для студентів та курсантів ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка.