Професору Валентину Гончарову присвоєні почесні звання у двох університетах

За значний особливий внесок у навчальну, методичну, наукову та виховну роботу доктору економічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України, директору департаменту міжнародних зв’язків Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Валентину Гончарову присвоєно звання почесного професора Донецького державного університету управління. На урочистому посвяченні у студенти у Донецьку луганському вченому було вручено диплом, посвідчення і професорську мантію. Одночасно приємне повідомлення надійшло з Росії. Рішенням вченої ради Воронізького державного технічного університету професору Валентину Гончарову присвоєно звання почесного доктора університету. Ці події доповнили перелік звань і нагород видатного вченого-далівця, який у ці дні відзначає свій 70-річний ювілей.