Профком СНУ імені В.Даля розпочав літню оздоровчу кампанію

Профспілкова організація Далівського університету надає викладачам, співробітникам та їх дітям соціальний пакет, який включає не тільки захист трудових і матеріальних інтересів(допомогу на оздоровлення, у випадку захворювання, скрутного матеріального стану), а й постійне проведення профілактичних медичних заходів, організацію оздоровлення батьків і дітей на базах відпочинку у Євпаторії, ліва дії, Скадовську та літніх оздоровчих таборах. «У цьому році передбачається оздоровлення на Чорноморському узбережжі близько вісімсот викладачів, співробітників та членів їх сімей, – повідомив голова профкому професор Павло Носко. – З них значну частину складають діти». Відпочиваючим надаються автобуси для проїзду і безплатне страхування від нещасних випадків. На базах відпочинку для них проводяться медичні консультації, спортивні та культурно-масові заходи, екскурсії. «Доброму настрою та самопочуттю сприяють не тільки море, чисте повітря, доступність медичних послуг, а й комфортабельні умови проживання у нашому відділенні, – відзначив заступник голови профкому Олександр Честний. – У кожному номері – душова кабінка, телевізор, холодильник, зручні меблі. Всі відпочиваючі повертаються з Криму дуже задоволеними та вдячними за високий рівень організації відпочинку, що, до речі, доступний для всіх у матеріальному плані». Перша група далівців вже повернулася з Євпаторії, де проводила свою відпустку.