Print

Програма CrossCulture Internships (CCP) Eastern Partnership 2017

 

Відкрито для заявників з країн Східного Партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна) та Росії. Термін подання заявок: 10 березня  2017 року. Відбір у кінці квітня.

CrossCulture Programme (Institut für Auslandsbeziehungen) як партнер Федерального міністерства закордонних справ Німеччини підтримує співпрацю Німеччини і 6 країн Східного партнерства.

Програма пропонує молодим фахівцям і волонтерам з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова, України, Росії та Німеччини можливість отримати професійний досвід за кордоном, виступати в ролі “мультиплікаторів перетворень” у своїх країнах. Крім того, учасники програми отримають уявлення про соціальну та політичну структуру приймаючої країни. Вони здобудуть важливі контакти, які зможуть використовувати, коли повернуться – для подальшої співпраці.

Покриття: ​​щомісячний грант в розмірі 550 євро, витрати на проїзд до Німеччини і в міському громадському транспорті, а також візові збори, медичне страхування та проживання, дорожні витрати та добові.

Серед вимог для участі в Програмі  – хороше знання англійської мови, участь в громадській організації, медіа тощо – у своїй країні. Знання німецької мови є додатковою перевагою, не є обов’язковою вимогою. Кандидат(к)и повинні бути віком від 23 до 45 років.

Більш детально на сайті Institut für Auslandsbeziehungen