Програма підвищення кваліфікації у сфері публічного управління «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance»

Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance» – це однорічна німецькомовна програма підвищення кваліфікації Фонду Роберта Боша у співпраці з Німецьким Товариством Зовнішньої Політики (DGAP) у сфері публічного управління. Програма розрахована на представників нової генерації управлінців, що готові брати відповідальність за майбутнє. Протягом року для учасників передбачено участь у трьох семінарах та реалізацію проекту на батьківщині.

До участі в програмі будуть обрані 20 кращих кандидатів, які володіють німецькою мовою, з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, Сербії, Туреччини та України. Професор Гюнтер Ферхойген, колишній Віце-Президент Європейської Комісії супроводжує програму в якості Директора Коледжу.

Учасниці та учасники програми Коледж Гьорделера матимуть можливість:

• встановити контакти з авторитетними експертами у сфері суспільних відносин, управління, політики з Німеччини та Євросоюзу;
  • підвищити кваліфікацію з питань модернізації управління й належного врядування та отримати відповідний сертифікат німецького університету;
  • розвинути свої управлінські компетенції та отримати знання та навички в галузі проектного менеджменту;
  • безпосередньо ознайомитись з роботою німецьких інституцій, які функціонують в аналогічній до вітчизняної установи сфері;
  • стати частиною міжнародної мережі ангажованих представників сфери управління в Європі.

Кінцевий термін подання заявок для участі у конкурсному відборі: 20 лютого 2017 року.

Контактна особа у Німеччині: Клер Луція Ляйферт
+49 (0)30 254231-92, е-mail: goerdeler-kolleg@dgap.org

Контактна особа в Україні: Людмила Бухаріна
(095)5845824, е-mail: goerdeler-kolleg-UA@dgap.org

Джерело: Фонд Роберта Боша (Німеччина).