Програма про історію команди «Ніка-Далівський університет» стала дипломантом міжнародного конкурсу

Програма, створена творчою групою телевізійної студії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, стала дипломантом в номінації «Інформаційна програма» щорічного ХVІІІ Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв. Організатори – Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім`ї, молоді та спорту, Міністерство культури і туризму.

Програма «Искусство побеждать» (автор – Галина Щербак, оператор – Олег Хорошко, режисер – Галина Тишкова, відеомонтаж – Віталій Водолазський) присвячена жіночій софтбольній команді «Ніка – Далівський університет», яка є багаторазовим переможцем Чемпіонату України та призером міжнародних змагань. Програма оповідає про командний дух, що допомагає перемагати, про долі та історії, які творить ця команда.

Ідея створення програми з`явилася ще наприкінці 2007 року, який для команди став максимально результативним за всю історію існування. Після створення програма «Искусство побеждать» завоювала не тільки серця уболівальників команди та телеглядачів, але і журі конкурсу «Світ спорту – 2007».

До речі, перемога програми символічна – цього року виконується рівно 20 років з дня створення команди «Ніка – Далівський університет».