Програма стажування в Бразилії 4YOU2

Молоді люди повинні будуть навчати дітей англійської мови.

Ця програма створена для всіх, хто знає англійську, та може поділитися знаннями мови та своєю культурою з учнями і студентами з бідних районів Сан-Паулу.

За останні 4 роки за цією програмою Сан-Паулу відвідали близько 200 вчителів, які навчали біля 6000 учнів. Програма 4YOU2 є соціальною і учні платять на місяць, що є найнижчою ціною серед усіх шкіл, які викладають англійську мову.

У школі 4YOU2 вивчення мови таке ж важливе, як і вивчення культури, тому всі вчителі – іноземці. Організатори школи вірять, що комбінація викладання англійської на високому рівні разом із багатим культурним оточенням допоможуть створити гарне майбутнє для учнів і студентів з Бразилії.

Організатори пропонують:

• безкоштовну участь у програмі;
  • невелику стипендію для оплати основних витрат у Бразилії;
  • проживання в місцевих сім’ях;
  • тренінг (1 тиждень), присвячений навчанню методів і технік викладання мови;
  • сертифікат по закінченню програми.

Учасники повинні самі оплатити: авіа-переліт, візові витрати, медичну страховку, і мати фінанси для оплати особистих витрат у Бразилії (учасники будуть отримувати гроші тільки на оплату основних витрат).

У програмі можуть брати участь кандидати, які:

• не є громадянами Бразилії;
  • закінчили старшу школу;
  • відмінно володіють англійською мовою;
  • мають можливість перебувати в Бразилії з лютого по липень 2017;
  • згодні з умовою організації і готові навчати учнів із несприятливих районів Бразилії.

Кандидати повинні пройти 5 фаз відбору: від заповнення заявки до інтерв’ю і навчання викладацьким якостям.

• Де: Сан-Паулу, Бразилія
  • Коли: лютий-липень 2017