Пройшли змагання з гирьового спорту

Відбулася першість СНУ ім. В. Даля з підняття гирі. Далівці змагалися у двох категоріях: хлопці вагою до 70 кг підіймали 16-кілограмову гирю, більш «вагомим» студентам дістався 24-кілограмовий спортивний снаряд.

У результаті запеклої боротьби із залізною кулею під пильним наглядом старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичного виховання М. Хатіпова місця між найсильнішими юнаками університету розподілилися наступним чином.

У ваговій категорії до 70 кг:

1 місце – Олексій Семенченко, факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки;

2 місце – Олександр Лукашов, навчально-науковий інститут транспорту і логістики;

3 місце – Валерій Пліско, факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки.

У ваговій категорії понад 70 кг:

1 місце – Яков Мішин, факультет інженерії;

2 місце – Євген Прибильський, факультет інформаційних технологій та електроніки;

3 місце – Владислав Кірющенко, факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки.

Вітаємо переможців!