Приймальна комісія СНУ ім. В.Даля оприлюднила списки зарахованих

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля вступна кампанія вийшла на фінішну пряму. Завершено прийом оригіналів необхідних документів на денну форму навчання та оприлюднені списки зарахованих. За умови оформлення договору та його оплати до 25 серпня абітурієнти стають студентами Далівського університету.

Зараховані до навчання мають звернутися до свого деканату та дізнатися про дату зборів першокурсників. Вступники денної форми навчання, які не пройшли за конкурсом на місця державного замовлення на відповідні напрями підготовки, можуть навчатися за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Також не зараховані вступники мають реальну можливість спробувати свої сили при вступі на заочну форму навчання. Для тих, хто складає вступні випробування, прийом документів на заочну форму навчання буде завершено 13 серпня. При вступі за сертифікатами – до 18 серпня. Не пізніше 30 серпня відбудеться зарахування на заочну форму навчання у СНУ ім. В.Даля.