Print

Прийом заявок на участь в програмі FutureLab Europe 2018 в Брюселі, Бельгія

 

FutureLab Europe – це програма, яка має на меті зробити активну молодь  почутою!

Дедлайн подачі заявок: 24 вересня 2017

Програма відкрита для молоді віком від 20 до 30 років, що є представниками країн-членів Ради Європи.

Вартість: безкоштовно

Опис

Програма FutureLab Europe спрямована на яскравих, активних та молодих людей, віком від 20 до 30 років, які прагнуть відігравати роль у формуванні майбутнього Європи шляхом реалізації проектів у напрямку “суспільний вплив”  (“civic impact”).

Відібрані учасники запрошуються до Брюселя у січні 2018 року для участі в щорічному форумі FutureLab Europe – чотириденної програми, під час якої обговорюються актуальні теми для розбудови нашого майбутнього континенту.

Під час воркшопів учасники будуть презентувати ідеї проектів, які подавались ними, обговорювати їх, тестувати та відібрати певну кількість фінальних проектів для реалізації протягом 2018 року спільними зусиллями. Ідеї проектів можуть включати в себе (але не обмежуються до!) серію блогів, волонтерську діяльність, виставку фотографій, творів мистецтва, короткометражки, навчальні візити або дебати. Ідея проекту має бути пов’язана з фокусними темами програми і відповідати європейському світогляду та локальним особливостям для подальшого впровадження в розрізі міжнаціонального контексту. Цільовою аудиторією мають бути люди, які зазвичай не займаються європейськими проблемами.

Після воркшопу в Брюселі, учасники повернуться до своїх домівок, працюватимуть разом для успішної реалізації своїх проектів та стануть такими собі “мостами” між місцевою громадою та лідерами ЄС. Вони представлять результати проектів знову у Брюселі восени 2018 року під час другої конеренції FutureLab Europe. Кандидатів відбиратимуть на основі їхньої зацікавленості в майбутньому Європи, громадської активності, творчих ідей та здатності їх реалізовувати.

Критерії відбору

Ідеї проектів можуть включати в себе (але не обмежуються до!) серії блогів, волонтерську діяльність, виставки фотографій, творів мистецтва, короткометражки, шкільні візити, дебати та бути пов’язані з фокусними темами програми:

  • Демократичні цінності в Європі – Що ми можемо зробити як молоді європейці, щоб забезпечити “проростання” європейських демократичних цінностостей в нашому суспільстві?
  • Рівні можливості для молоді – Як ми як молодь, будемо долати численні бар’єри, з якими стикаємося, і забезпечимо наше суспільство рівними можливостями?
  • Європейська ідентичність – Чи має для нас як молоді “європейська ідентичність” значення і як ми можемо сприяти її подальшому розвитку?

Прагнення європейських ідеалів, здатність формулювати та захищати свої позиції та ідеї в аспекті європейської значущості та громадська активність – є основними маркеми у відборі кандидатів. Вірогідність участі буде залежати від того, наскільки ви орієнтуєтесь в європейських питаннях та вашої готовності вживати заходів у підтримку європейських ідеалів. Робочою мовою FutureLab Europe є англійська. Кандидати повинні бути громадянами держав-членів Ради Європи.

Переваги

FutureLab Europe пропонує учасникам фінансову підтримку реалізації конкретних проектів, унікальну можливість взаємодіяти з міжнародними організаціями, що приймають рішення, посилити свої повноваження як європейських громадян, вжити заходів для підтримки європейських ідей та розробляти й впроваджувати на практиці свої власні проекти.

FutureLab Europe має на меті зробити молодь  почутою, яка є активними представниками своєї місцевої громади та/або національних ініціатив, надавши їй підтримку та заохочивши їх розробляти ідеї щодо того, як і державна політика, так і самі громадяни зможуть вирішувати проблеми з якими стикаються європейські демократії шляхом участі, дискурсивних, художніх або освітніх підходів.

Програма за 2018 рік буде випущена в січні під час чотириденного форуму у Брюселі (тут можна дізнатися про минулорічну програму). Учасники відвідають всі дні заходу. Потенційні заявники, які не зможуть бути присутніми у всі зазначені дні тижня, прохання не звертатись. Відповідно до програми форуму планується осінній захід в Брюсселі, написання власних блогів, а також участь у великих європейських конференціях, семінарах та майбутніх “сценаріях”.

Під час щорічного форуму в Брюсселі всі витрати, пов’язані з відрядженнями (проживання, харчування, навчальний матеріал, нагляд та ін.) покриваються програмою. Під час подальших подій, що відбуватимуться в Брюсселі та в Європі, усі витрати, пов’язані з програмою (включаючи поїздки), покриваються Альянсом

Подача заявки

Для того, щоб подати заявку – ви маєте бути віком від 20 до 30 років та належати до країн-членів Ради Європи. Заявки будуть оцінюватися на основі комунікативних навичок заявників, громадянської активності, прихильності до європейських цінностей та ідей щодо здійснення конкретної діяльності, яка вплине на дебати з основних тем програми.

Для того, щоб подати заявку, зареєструйтесь ТУТ.

Якщо у вас виникли якісь питання – пишіть на адресу: info@futurelabeurope.eu.

Джерело