Прийти зі шкільним атестатом і вийти доктором наук. Таке можливо для студентів СНУ ім. В.Даля

Майбутніх абітурієнтів, які вирішили стати студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, запросили на День відкритих дверей керівництво, викладачі і співробітники вишу. На зустріч приїхали школярі старших класів з батьками не тільки з Сєвєродонецьку, а й з інших міст і селищ області, випускники технікумів, а також бажаючі отримати другу вищу освіту за короткий термін – така можливість з’явилася нещодавно.

Ректор Університету, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян, звертаючись у своєму вступному слові до молодих людей і їхніх батьків, розповіла про успіхи колективу СНУ ім. В.Даля у створенні для студентів гідних умов навчання і зазначила – кризова для вишу ситуація сприяла активному пошуку нових можливостей для відновлення і розвитку закладу.  Привітав присутніх і перший проректор Університету, доктор технічних наук, професор Дмитро Марченко.

Про правила вступу і особливості цьогорічної вступної кампанії доповів відповідальний секретар Приймальної комісії Університету Сергій Митрохін. Коротко і доступно присутні довідались про таке:

• правила подання документів;
  • особливості вступу без ЗНО;
  • можливість одночасного навчання двом спеціальностям;
  • особливості отримання диплому магістра для людей з вищою освітою;
  • фіксовану кількість бюджетних місць для СНУ ім. В.Даля як переміщеного вишу, що дає більшу можливість отримати їх абітурієнтами Університету з невисокими балами  з предметів ЗНО.

Про умови навчання краще розповіли самі студенти. За їхніми словами, освіта у СНУ ім. В.Даля – це не тільки традиційний навчальний процес. Це безліч можливостей для усіляких активностей, семінарів, тренінгів в інших містах України і за кордоном, що сприяють розвитку навичок і якостей, необхідних для майбутньої кар’єри. Головний висновок, який зробили студенти, – Університет – це не стіни, це дух відкритої освіти, який можна відчути, тільки поринувши в атмосферу сучасних методів навчання.

Усі присутні на заході гості мали змогу задати питання як членам Приймальної комісії, так і особисто ректору Університету.

Для тих, хто не зміг потрапити на День відкритих дверей, інформація про вступ до СНУ ім. В.Даля і усі контакти Приймальної комісії є на офіційному веб-сайті Університету.