Привітання ректора Олександра Голубенко з Днем працівника освіти

В цей сонячний жовтневий день я радий привітати Вас із професійним святом – Днем працівника освіти України! Сьогодні, у складні для нашої держави часи, освітянська нива – це, передусім, велика відповідальність перед прийдешнім поколінням та народом України.

Хочу особисто подякувати всім і окремо кожному викладачу нашого університету, які, незважаючи на всі труднощі з переїздом Далівського університету до міста Сєвєродонецьк, не полишили своїх студентів та щоденно наполегливо працюють заради відбудови й подальшого розвитку нашого навчального закладу. Тим більше, попереду в нас ще святкування 100-річчя нашої Alma Mater. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – це не тільки будівлі. Основа нашого навчального закладу – професійні викладачі, що віддані своїй освітянській справі.

В День працівника освіти я щиро зичу кожному викладачу Далівського університету, їх рідним та близьким міцного здоров’я, добра й миру, злагоди й родинного щастя. Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і вдача. Зі святом Вас!

З повагою, ректор СНУ ім.В.Даля Голубенко О.Л.