CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
На Луганщині буде реалізовано проект з усної історії щодо подій на Сході України
14.08.2018

Державний архів Луганської області розпочав роботу над дослідницьким проектом зі збирання інформації та створення колекції документів особового походження щодо подій на сході України. Зібрані матеріали згодом стануть базою для дослідження історії України початку ХХІ століття.

 

Фото
Вступна кампанія у СНУ ім. В. Даля проходить успішно
13.08.2018

Абітурієнти з повною загальною середньою освітою, які визначилися з пріоритетом і обрали місцем навчання СНУ ім. В. Даля, вже зараховані на денну форму навчання на бюджетні місця. 14 серпня відбудеться зарахування тієї категорії вступників, які навчатимуться за контрактом. До 21 серпня будуть зараховані заочники.

 

Фото
Далівці прийняли участь у створенні сучасного бренду Луганщини
2.08.2018

Співробітники СНУ ім. В. Даля разом з представниками обласної адміністрації, міжнародних організацій, громадськості та науковців увійшли до складу робочої групи, яка протягом 9 місяців працювала над розробкою іміджу Луганської області.

 

Фото
6 викладачів англійської мови СНУ ім. В. Даля відвідали літню школу педагогічної майстерності
31.07.2018

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Наталія Давіденко, Олена Козьменко, Ліна Бєловецька, Оксана Світлічна відвідали Літню школу педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів» у м. Ірпінь (Київська область).

 

Фото
На літніх канікулах вчимося фільмувати
27.07.2018

Студентів СНУ ім. В. Даля основам відеозйомки навчали оператор-професіонал Андрій Каньшин і фахівець відділу міжнародних проектів Ірина Дойшле. Майбутні відеоблогери вчилися на обладнанні, яке придбане за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках проекту зі створення Медіа-центру, який реалізується в університеті.

 

Фото
Вступна кампанія триває
25.07.2018

21 липня у СНУ ім. В. Даля розпочалися вступні випробування на навчання за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та зі скороченим терміном навчання. Університет пропонує вибір з 42 спеціальностей різного напрямку.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості