Print

РЕКТОР СНУ ІМ. В.ДАЛЯ ОЛЬГА ПОРКУЯН ПРИВІТАЛА ДАЛІВЦІВ З ДНЕМ СТУДЕНТА

 

Шановні студенти, дорогі далівці! 

Від усього професорсько-викладацького колективу нашого університету вітаю вас із святом молодості, енергії та знань – Днем Студента! Студентські роки – найкращий час в житті кожної людини. Це час серйозних кроків, пізнання, дорослішання, набуття професійних знань, час перших помилок та перших досягнень. Саме роки навчання в університеті дарують нам друзів, які зазвичай йдуть з нами пліч о пліч все подальше життя. 

Історія багато разів доводила, що студентство – велика рушійна сила, здатна здолати всі перепони. Ваша енергія, розум та одержані професійні знання є запорукою побудови сильної та квітучої держави. Сьогодні саме ви – молоді та активні – наше натхнення. Кваліфіковані викладачі нашого університету з радістю діляться з вами не тільки професійним, але й життєвим досвідом. Ми завжди радіємо вашим успіхам та підставимо тверде плече у складний час. 

Від усього серця ми бажаємо вам, аби цей період у вашому житті був яскравим та змістовним. Нехай граніт науки дасться вам легко та стане запорукою вашого успішного майбутнього. Бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди, і звісно ж, відмінного настрою!

Ректор О.В.Поркуян