Ректор СНУ ім. В. Даля перемогла у конкурсі «Жінка України 2018»

Ольга Поркуян, ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, стала переможницею у конкурсі «Жінка України 2018» в номінації «Вища освіта».

Конкурс другий рік поспіль організовує видавець журналу «Єдина». Випробування тривало з 1 вересня по 8 березня. Особливо напруженим був другий етап – онлайн голосування. Але остаточну крапку у визначенні переможниці поставили експерти номінації.

Лілія Гриневич і Наталія Ізразцова під час церемонії нагородження

На жаль, Ольга Вікторівна не змогла бути присутньою під час церемонії нагородження, на якій усі дізналися про результати конкурсу, – вона перебувала у відрядженні у Стамбулі, де проходило підписання угоди між СНУ ім. В. Даля і турецькими вишами про наукову співпрацю і академічну мобільність. Тому статуетку – символ конкурсу отримала начальник відділу по зв’язкам з громадськістю університету Наталія Ізразцова, яка за дорученням ректора представляла її на церемонії.

Вітаємо Ольгу Вікторівну з черговою перемогою – ще одним досягненням на шляху служіння українській освіті.

Лілія Гриневич приймає поздоровлення від нашого університету

Переможницями конкурсу стали жінки – представниці різних галузей життєдіяльності, відомі серед колег і публічні особистості, такі як міністр освіти і науки Лілія Гриневич. То ж видалася нагода поздоровити Лілію Михайлівну з перемогою у номінації «Середня освіта» від колективу далівців.

Перебіг голосування та участь у конкурсі Ольги Поркуян висвітлювали численні друковані та інтернет-видання. Зокрема: