Ректор СНУ ім. В.Даля запропонувала створити умови для отримання пільгових кредитів на придбання житла викладачами-переселенцями

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів відкриту нараду з ректорами та проректорами університетів Луганщини, на якій була присутня і ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Ольга Поркуян. На засіданні Координаційної ради ректорів вишів Луганської області також брали участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, начальник відділу професійної освіти та науки, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Поскрякова.

На раді були розглянуті кадрові питання, відновлення матеріальної бази ВНЗ, методики стимулювання вступу українських та закордонних абітурієнтів, студентів з непідконтрольних територій, будівництво студентських гуртожитків. Також співрозмовники окреслили проблеми, які надалі будуть вирішуватися на рівні обласної влади і Кабінету Міністрів України.

Зокрема, ректор СНУ ім. В. Даля, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян запропонувала на законодавчому рівні створити для викладачів-переселенців умови для отримання пільгових кредитів на придбання житла. Серед інших питань, над якими очільник області готовий працювати, – створення реєстру викладачів-переселенців.

20160611ks2