Ректор університету вітає далівців з Новорічними святами

Шановні далівці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Нового 2012 року та Різдва Христового! У передсвяткові дні прийнято підводити підсумки і будувати плани. Озираючись на рік що минає, потрібно відзначити, що він приніс нам чимало доброго! Незважаючи на труднощі та кризу, він подарував нам і безліч радісних хвилин, і дозволив досягти ще більших вершин. 2011 років пройшов світ з дня народження Христа. Ми як вуз, набагато молодше – нам 91 рік, але є і ще одна дата, яку ми вирішили відзначити як дату народження – нам виповнився рік з дня присвоєння високого статусу дослідницького університету. Це визнання високого рівня науково-дослідної роботи всіх далівців. У цьому році ми з честю його підтвердили. Назву лише три цифри, які підтверджують це: 22 захищених докторських дисертації, 73 – кандидатських і 270 отриманих патентів. Це значно більше числових критеріїв, яким повинен відповідати дослідний університет.

Рік що минає, подарував і заслужені нагороди – університет був відзначений золотою медаллю на II міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2011». Для нас, як для освітнього центру Луганщини, важливо, що в університеті підростає нова генерація вчених – молоде покоління далівців вже не перший рік привозить перші місця з конкурсів та виставок. У 2011 році за свої розробки у різних галузях на VI Міжнародному конкурсі молодіжних інновацій і розробок «Новий час» студенти та аспіранти нашого університету отримали 8 золотих і 11 срібних медалей. Я пишаюся результатами, яких досягли далівці!

Хочу побажати всім, щоб досягнення і перемоги 2011 року примножувалися в новому році! Нехай рік, що минає, забере всі печалі, негаразди і проблеми. Від усієї душі бажаю Вам любові, радості і благополуччя. Щоб обличчя завжди сяяли усмішками, а очі іскрилися від щастя. Творчого Вам натхнення та успіхів у роботі!

З повагою,

ректор СНУ ім.В.Даля