Ректора Далівського університету зацікавила пропозиція гостей із США

У рамках міжнародного співробітництва по програмі «Work&Trevel» («Робота й Подорожі») Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідали представники Ради освітніх програм SETUSA Мірек Ковнацьки (Польща) й Браян Кенон (Аляска). Ціль приїзду іноземних гостей – презентація програм для студентів. «Ми приїхали у ваш університет, щоб запросити студентів на мовні курси, а також на стажування в США, – повідомив директор представництва в Європі Мірек Ковнацки, – У нас є вакансії на економічні, електротехнічні спеціальності, а також у сфері обслуговування. Це відмінна можливість подорожувати, знайомитись з людьми, працювати й вивчати мову». На зустрічі з ректором Далівського університету професором Олександром Голубенком гості ознайомилися із структурою, параметрами розвитку університету. Вони обговорили суть запропонованих гостями програм. Олександр Голубенко особливо зацікавився мовними курсами в англомовних країнах. «Нам ця програма дуже цікава, – прокоментував Олександр Голубенко, – Студенти нашого вузу вже третій рік беруть участь у програмі «Work&Trevel». Вони живуть у мовному середовищі, працюють, вони вирішують організаторські питання, розкріпачуються й до того ж заробляють гроші. Для нас найважливіше, щоб студент вільно заговорив». Після знайомства з університетом гостей очікує зустріч із студентами, для яких вони також презентують свою програму й дадуть відповіді на всі питання, що зацікавлять юнаків та дівчат.