Ректори всіх вищих навчальних закладів Луганської області зберуться у СНУ ім. В. Даля для обговорення актуальних питань освіти та науки

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 18 січня відбудеться засідання ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Луганської області. З цією ініціативою виступив голова ради ректорів, ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Олександр Голубенко. Нагадаємо, що 22 листопада минулого року на засіданні ради ректорів Олександра Голубенка було обрано головою. У роботі ради візьмуть участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Володимир Заблоцький та начальник управління освіти та науки Луганської облдержадміністрації Ірина Цимбал. На порядку денному – актуальні проблеми освіти та науки. Зокрема, використання інформаційних технологій в навчальному процесі, заходи стосовно скорочення споживання енергоносіїв, передбачених у Програмі МОН України щодо підвищення енергоефективності в галузі освіти (відповідно до листа МОНУ від 24.10.07 №1/9-640). Передбачається також обговорення питань щодо стану дотримання ліцензійних обсягів державного замовлення та контрактної форми навчання у вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації на 2008 рік, удосконалення порядку укладення й погодження договорів на навчання іноземних студентів та проживання їх у гуртожитках на період навчання, забезпечення студентів гуртожитками, співвідношення кількості бюджетних та контрактних місць, дотримання ліцензійних обсягів державного замовлення та контрактної форми навчання, затвердження плану роботи ради ректорів на 2008 рік тощо. Засідання ради проходитиме в аудиторії №241 1-го корпусу. Початок – о 12:00.