Репетиція процедури проходження ЗНО з англійської мови

Старший викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації, к.пед.т. Ліна Бєловецька підготовила та провела в мудлі (е-кампус) тестування з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти. Це тестування (42 запитання за одну годину) імітувало проходження ЗНО з іноземної мови.  Результати цього тестування виявилися не дуже втішними.

Взяли участь в анкетуванні 112 осіб з 731 випускника, а це – 15%. З впевненістю можна сказати, що ті, хто 100% складуть ЗНО з іноземної мови, вчора на тестуванні набрали 20 і більше балів. Всі інші – можуть його не скласти з вірогідністю 80-90%.  Таких студентів за результатом тестування було – 26% або 29 осіб.

Кожний здобувач вищої освіти, який проходив зазначене тестування, бачив свій результат і тепер знає з вірогідністю 80-90%, є йому на що сподіватися чи ні.

Університет, розуміючи складність цього випробування, пропонує долучитися до інтенсивних підготовчих курсів з англійської мови для вступу до магістратури (реєстрація триває за посиланням)

Результати анкетування у вигляді загальної шкали представлені тут:

За результатом минулорічних організованих Центром удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля  курсів 70% здобувачів вищої освіти успішно склали ЗНО з іноземної мови.

Для вивчення та виправлення ситуації студентам 4-го курсу бакалавріату пропонується відповісти на запитання анкети.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!