Результати першої хвилі вступної кампанії у СНУ ім. В.Даля

Станом на 24 липня подано близько 4000 заяв на вступ до СНУ ім. В.Даля. Про це повідомив відповідальний секретар Приймальної комісії Університету Сергій Митрохін.

Сергій Митрохін

Вступ на денне відділення бакалаврату на базі молодшого спеціаліста. Подано більше 550 заяв, вони введені в єдину базу. Тільки дві з них поки не вдається ввести до Єдиної бази через технічні проблеми. Усі абітурієнти допущені до вступних екзаменів, які відбудуться з 26 по 29 липня.

Вступ на заочне відділення бакалаврату на базі молодшого спеціаліста. Документи приймаються, час ще є – до 9 серпня

Магістратура. 24 липня – останній день подання заяв та документів, внесення поданих заяв в Єдину базу. Також саме сьогодні Приймальна комісія буде приймати рішення про допуск вступників до складання вступних випробувань. Рейтингові списки будуть оприлюднені 1 серпня. З 22 серпня розпочнеться другий потік прийому заяв та документів для бажаючих отримати освітній ступінь магістра, який триватиме до 12.00 годині 3 вересня.

У СНУ ім. В.Даля вже пройшов творчій конкурс для абітурієнтів, що поступають на спеціальність «Журналістика»

Вступ на базі повної загальної середньої освіти. В усіх, хто звертався по допомогу, документи завантажені в Єдину базу. Є випадки, коли вступники некоректно завантажують в особистому кабінеті скан-копію додатку до атестата і тому уповноважена особа Приймальної комісії не може перевірити середній бал та зареєструвати заяву. У таких випадках абітурієнтів просять надіслати скан-копію додатка до атестата на електронну пошту Приймальної комісії. З цією проблемою стикнулися близько 30 осіб.

Абітурієнти, що вступають без ЗНО через Освітній центр «Донбас Україна», проходять вступні випробування. 26 липня – останній день подання заяв та документів для участі в конкурсному відборі на місця державного замовлення. Заяви на контракт приймаються до 20 вересня.

Проблеми, які виникали із поданням документів в електронному вигляді вирішені. Якщо ні, то комісія робить усе можливе, щоб кожен абітурієнт не втратив можливість отримати вищу освіту.

Обсяги державного замовлення оприлюднені на сайті Університету.