Розпочато прийом документів на навчання за програмою офіцерів запасу в СНУ ім. В. Даля

Кафедра військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочала набір студентів третього курсу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. До 9 листопада бажаючі вчитися повинні подати необхідні документи. Зарахування відбудеться 30 листопада.

Вступати на військову кафедру можуть студенти денної форми навчання будь-яких вишів країни, крім медичних. Не мають права вступати ті, хто мав проблеми з законом або негативний результат проходження призовної медичної комісії. Навчання проводиться на контрактній основі.

Вступні екзамени складаються з  п’яти частин: військово-лікарська комісія, психофізіологічний відбір, перевірка рівня фізичної підготовки, середній бал оцінок з іспитів за перший і другий курси та іспит з допризовної підготовки. Серед нововведень цього року – вступникам потрібно проходити військово-лікарську комісію у військкоматі за місцем військового обліку. Крім того, тепер за програмою підготовки офіцерів запасу можуть навчатися й дівчата.

Кафедра військової підготовки університету створена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, спільного наказу Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України в 2000 році. Головною метою підготовки офіцерів запасу є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідним резервом офіцерських кадрів, задоволення особистих потреб громадян в отриманні другої освіти (військового), додаткових знань, умінь і навичок, необхідних для належного виконання ними військового обов’язку в запасі у мирний час, обов’язків військової служби у воєнний час, а також для майбутньої професійної діяльності. Кафедра військової підготовки СНУ ім. В. Даля – єдина кафедра в Луганській області, яка готує офіцерів запасу.

З усіх питань про вступ та необхідний перелік документів звертатися за адресою: кв. Молодіжний, 20-а (район Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля), корпус № 9, 2-й поверх; тел.: (0642) 500-580.

Правила прийому на кафедру військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля можна скачати тут: http://www.snu.edu.ua/docs/Pravila_voenka2012.doc.