Розпочато прийом робіт для участі в Міжнародному студентському форумі

Кафедра економічної кібернетики факультету інноваційної економіки і кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля спільно з Луганською обласною державною адміністрацією та польськими партнерами запрошує до участі у Міжнародному студентському форумі інноваційних проектів “Соціально-економічний розвиток регіонів”.

Метою форуму є сприяння вирішенню завдань соціально-економічного розвитку країни та її регіонів, обговорення стратегії інноваційного прориву та проблем інноваційного розвитку, консолідація зусиль студентів, аспірантів та молодих вчених України і зарубіжних країн для розробки та реалізації соціально-економічних проектів – інноваційних, інвестиційних, економічних, екологічних і освітянських, просування перспективних проектів.

В рамках форуму передбачається проведення конкурсу інноваційних проектів, який проходитиме у два етапи. Проведення пленарного засідання форуму та урочисте нагородження найкращих інноваційних проектів, що були надані на конкурс відбудеться 6 квітня 2012 року у місті Луганську. Напрямки інноваційних проектів за сферами застосування: «Аграрно-промисловий комплекс», «Еколого-економічні проблеми регіону», «Соціальна сфера», «Освітянська діяльність», «IT-сектор».

В якості призів переможцям Конкурсу будуть вручені подарунки від Луганської обласної державної адміністрації, а також організована публікація в журналі «Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля», який включено до Переліків наукових видань ВАК України. Для автора найкращого IT-рішення передбачено приз від спеціального партнера – компанії «ILOGOS». Всі учасники отримають сертифікати.

Заявки на участь приймаються з 14 листопада 2011 року по 20 лютого 2012 року. Інформаційний лист та шаблон оформлення робіт можна знайти на сайті кафедри ec.snu.edu.ua.