Розпочато весняний цикл Днів відкритих дверей онлайн

15 квітня відбувся перший з серії запланованих Днів відкритих дверей онлайн у СНУ ім. В. Даля. Темою ефіру був "Вступ за квотами". Вступ за квотами – це право вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних випробувань (складаються в університеті) замість вступу за результатами ЗНО.

Про основні категорії громадян, яким надається право скласти вступні іспити замість ЗНО, розповіли відповідальний секретар Приймальної комісії Вікторія Гніденко та заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Григорій Мєлконов.

У наступному ефірі, який відбудеться 22 квітня,  відділ міжнародних проєктів і програм представить міжнародну діяльність СНУ ім. В. Даля та академічну мобільність студентів і викладачів.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!