Розробки науковців СНУ ім. В.Даля були представлені на виставці у Києві

Оригінальні науково-технічні  розробки, стан готовності яких становить 100%, були представлені Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля на виставці-форумі інновацій і науково-технічних розробок «Innovation Market» на базі Міжнародного Виставкового Центру. Виставка проводилася Міністерством освіти і науки України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом з Національною академією  наук України та провідними вищими навчальними закладами.

Особливу увагу відвідувачів привернули розробки  кафедри хімічної інженерії та екології «Проект дослідно-промислової установки знешкодження відходів промисловості органічного синтезу та нафтопереробки за технологією аерозольного нанокаталізу», «Газифікація вугілля в розплаві шлаку», «Термостійкий матеріал для теплоізоляції на основі рідкого скла»; кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин «Адаптивна пісочна система локомотива блочно-модульного типу», «Демпфер колодкового гальма»; кафедри комп’ютерної інженерії «Інструмент тестування на проникнення на базі одноплатних комп’ютерів PIRat; кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті «Водовугільне паливо».

Зацікавленість розробками науковців університету виявили потенційні інвестори з України та Польщі.

Розробки науковців СНУ ім. В.Даля на виставці-форумі інновацій і науково-технічних розробок «Innovation Market»
На виставці-форумі інновацій і науково-технічних розробок «Innovation Market»