Розвиток будівництва та ЖКГ в сучасних умовах – інтернет-конференція в Університеті

В Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах».

Конференція проходила у формі круглого столу, за яким зібралися представники навчальних закладів, Луганської облдержадміністрації, профільних міністерств та відомств, Сєвєродонецької міської ради, будівельних підприємств.

До співбесіди долучилися також науковці Київського та Харківського національних університетів будівництва та архітектури, Донбаського державного технічного університету.

Коло обговорюваних питань було вельми широким. Стосовно нашого Університету, то із доповіддю про підготовку спеціалістів з напряму міське будівництво та господарство з урахуванням потреб підприємств області виступила д.т.н., професор, зав. кафедри міського будівництва та господарства інституту транспорту та логістики Г.О.Татарченко; а про залучення школярів та студентів до наукових досліджень з енергозбереження у ЖКГ розповів к.т.н., доцент кафедри машинознавства та обладнання промислових підприємств факультету інженерії А.Б.Жидков.