ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Состоялась встреча ректорки ВНУ им. В. Даля с новым главой МОН Украины
16.07.2020

Перша робоча зустріч ректорки СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян з т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом була присвячена обговоренню, по-перше, виконання Розпорядження Прем’єр-міністра «Про підготовку та відзначення у 2020 році 100-річчя з дня заснування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля».

 

Фото
Ученый совет подвел итоги учебного года

Останнє в навчальному році 2019-2020 засідання Вченої ради СНУ ім. В. Даля було присвячене підсумкам року та виконанню її рішень. З цього питання доповіли проректори за напрямками діяльності.

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля второй раз прошел День открытых дверей онлайн
13.07.2020

День відкритих дверей СНУ ім. В. Даля вдруге пройшов онлайн на платформі YouTube. Цього разу основною була тема: "Вступ без ЗНО через освітні центри».

 

Фото
Мемуары Джона Маккейна теперь есть и в университете
7.07.2020

У СНУ ім. В. Даля відбулася передача мемуарів Джона Маккейна «Буремна хвиля» від Дипломатичної академії України та української громадської організації «Українське фулбрайтівське коло» при фінансовій підтримці посольства США в Україні.

 

Фото
Окно возможностей, или День открытых дверей онлайн
1.07.2020

У СНУ ім. В. Даля вперше відбувся онлайн День відкритих дверей на платформі YouTube.

 

Фото
Защиты дипломных работ в новом формате

З 15 червня в університеті розпочалися захисти дипломних проєктів. Захисти дипломних проектів освітнього ступеню бакалавра на кафедрі хімічної інженерії та екології та кафедрі електричної інженерії за рішенням екзаменаційної комісії з розгляду дипломних робіт проходять у звичному для всіх режимі офлайн.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості