ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Работаем над комплектацией компьютерных лабораторий для наших студентов
15.10.2020

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) 6 жовтня за грантом “Модернізація інженерної освіти для підтримки конкурентоспроможності промисловості Луганської області” Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” комп’ютерне устаткування та софт для спеціалізованих лабораторій ChemLab та MechLab.

 

Фото
Торжественное заседание Ученого совета

Другою частиною святкування 100-річчя СНУ ім. В. Даля того ж дня, 25 вересня, стало урочисте засідання Вченої ради університету. Захід відкрив урочистий вхід до лекційної аудиторії вчених-далівців на чолі з головою Вченої ради, ректоркою університету Ольгою Поркуян у чудових мантіях, які були пошиті спеціально до славетного ювілею.

 

Фото
Первокурсники — филологи и журналисты — впервые побывали в университетской библиотеке

Пізнавально-оглядову екскурсію до наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля організували днями для першокурсників спеціальностей «Українська філологія» та «Журналістика».

 

Фото
Напечатана и100рия

Напередодні урочистого святкування 100-річчя СНУ ім. В. Даля були надруковані перші екземпляри книги, присвяченої знаменному ювілею.

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля основали археологический музей «Открытая и100рия»
6.10.2020

Відкриття археологічного музею СНУ ім. В. Даля відбулося в рамках святкування 100-річчя університету. Завдяки створенню музею археологічна спадщина українського народу та зокрема нашого краю буде збережена і доступна для нащадків, — підкреслила у своєму вітальному слові ректорка університету Ольга Поркуян. Вона запросила всіх, хто цікавиться історією, відвідати новий музей та особисто побачити унікальні знахідки.

 

Фото
Студенти-екологи долучилися до практичних занять з переробки пластику

Майбутні фахівці змогли побачити технологію переробки пластикових відходів завдяки співпраці СНУ ім. В. Даля з Громадською організацією «Мануфактура ГаражКрафт», яка три роки займається цією справою.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Центр ґендерної культури СНУ ім. В. Даля
Студентська мобільність: гранти, можливості

Мапа Google

Google map

Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля

Copyright © 2018