ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевцам рассказали о практическом применении статистической информации
22.05.2019

Кафедра будівництва, урбаністики та просторового планування Інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля спільно з Головним управлінням статистики у Луганській області провела семінар на тему «Використання зведеної статистичної інформації, напрямів поширення та можливостей її практичного застосування».

 

Фото
Молодежный хаб «GreenLab» ВНУ им. В. Даля принимал гостей

Молодіжний хаб «GreenLab» СНУ ім. В. Даля відвідала делегація  представників шведського парламенту (Риксдагу), Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida) та представників Нордичного офісу Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в рамках робочого візиту парламентської делегації Королівства Швеції.

 

Фото
Развитие молодежных медиа обсудили на круглом столе
20.05.2019

У СНУ ім. В. Даля відбувся круглий стіл «Молодіжні медіа — запорука безпеки регіону». Захід був організований за підтримки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, штабу Об'єднаних сил і прес-центру Об'єднаних сил.

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля прошли мероприятия ко Дню Европы в Украине
17.05.2019

Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення» та Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні» відбулися у СНУ ім. В. Даля за ініціативи Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин  Луганської ОДА та юридичного факультету університету.

 

Фото
Торжества ко Дню Европы

Студенти і співробітники СНУ ім. В. Даля прийняли участь в обласних урочистостях з нагоди Дня Європи.

 

Фото
Школьники получили сертификаты по программе малых стипендий

В СНУ ім. В. Даля відбулася церемонія вручення сертифікатів Посольства США, що засвідчують успішне проходження програми Access 2017–2019 років навчання у Сєвєродонецьку.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості