ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевские студенты прошли в финал конкурса «Архитектор-2018»
10.01.2019

Двоє студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли у фінальний етап відбору до подальшої участі у Всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018».

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля состоялось официальное открытие Центра развития карьеры
22.12.2018

СНУ ім. В. Даля отримав під ялинку відремонтоване і оснащене необхідною технікою приміщення Центру розвитку кар’єри.

 

Фото
Далевцы посетили областной Дом ребенка
21.12.2018

Є добра традиція – у  день Святого Миколая дарувати дітлахам подарунки. Студенти кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля (завідувач кафедри – професор Юлія Бохонкова) відвідали з подарунками Луганський обласний будинок дитини (м. Сєвєродонецьк).

 

Фото
Далевчанки поздравили выпускников горно-индустриального колледжа
18.12.2018

Преподаватели кафедры строительства, урбанистики и территориального планирования Учебно-научного института транспорта и логистики ВНУ им. В. Даля д.т.н., проф. Галина Татарченко и к.т.н., доц. Наталья Белошицкая поздравили студентов Лисичанского государственного горно-индустриального колледжа с их профессиональным праздником и вручили сертификаты о предварительном прохождения тестирования со вступительного профессионального испытания по специальности 192 «Строительство и гражданская инженерия».

 

Фото
Студенты ВНУ им. В. Даля прошли отбор для участия в конкурсе «Архитектор-2018»
15.12.2018

6 студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли перший етап відбору до подальшої участі у всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018» — проекті, заснованому Благодійним фондом Бориса Колєснікова. До участі в ньому були запрошені студенти архітектурних і будівничих спеціальностей і молоді спеціалісти з усієї України віком 17-25 років.

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля открытa FabLab
14.12.2018

У СНУ ім. В. Даля відбулося відкриття першої в Луганській області Fabrication Laboratory (FabLab). В цьому інноваційному середовищі діти та молодь, які постраждали в результаті конфлікту, зможуть працювати разом, розвивати свої навички та матеріалізувати свої власні ідеї практично в будь-якій сфері, від освіти до мистецтва та науки.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості