Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля | Сайт ВНУ Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля — Сайт ВНУ
UA     EN     RU 

 

 

Фото
Ученых-историков ВНУ им. В. Даля приглашают к сотрудничеству литовские коллеги
20.11.2017

Викладач Університету імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), політолог, публіцист, дипломат Альвідас Медалінскас завітав до СНУ ім. В. Даля для обговорення напрямків співпраці з далівцями.

 

Фото
Яркая победа далевца на Чемпионате мира по пауэрлифтингу в Чехии
19.11.2017

Напередодні чемпіонату світу 2017 року з пауерліфтингу, який проходить у м.Пльзень (Чехія), старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Дмитро Семененко отримав державну нагороду — медаль «За працю і звитягу».

 

Фото
Прошел семинар «Мировые стандарты журналистики в условиях войны и кризиса»
17.11.2017

На базі кризового медіа-центру «Сіверський Донець» відбувся семінар, присвячений стандартам журналістики в умовах війни та кризи. Захід проводився за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Академією Української Преси та Національною спілкою журналістів України. У семінарі прийняли участь і студенти СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
Луганско-Львовские обмены
16.11.2017

Студенти і викладачі СНУ ім. В. Даля прослухали лекцію кандидата історичних наук Ігоря Медведя на тему «Яких історичних героїв потребує українське суспільство, або чому Іван Франко актуальний для сьогодення».  

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля начал работу Информационный центр Представительства ЕС в Украине

В СНУ ім. В. Даля з офіційним візитом побували співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні, яке в межах інформаційної кампанії  «Будуємо Європу в Україні» проводить серію інформаційно-просвітницьких заходів у всіх областях нашої держави.

 

Фото
Лекция «Человек перед вызовами цифровой эпохи» в ВНУ им. В. Даля
14.11.2017

Лекцію на тему «Людина перед викликами цифрової епохи» прочитала в СНУ ім. В. Даля Олена Гомілко, доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України. Цей просвітницький захід було проведено у межах святкування 25-ліття діяльності в Україні Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта.

 

 


Полезные ссылки
Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Студентська мобільність: гранти, можливості
Office 365 безкоштовно