ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевцы отпраздновали Всеукраинский день студенческого спорта на стадионе
20.09.2018

Студенти СНУ ім. В. Даля змагалися на стадіоні «Хімік» з легкої атлетики з нагоди Всеукраїнського дня студентського спорту.

 

Фото
Состоялась встреча далевцев с гостями из Латвии

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля зустрілися з надзвичайним та повноважний послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та військовим аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковником Еріксом Наглісом. Відкрита лекція на тему «Латвія-Україна в об’єднаній Європі» відбулася в рамках візиту поважних гостей в Луганську область.

 

Фото
Сделали чистыми берега Чистого

Студенти та викладачі факультету інженерії спеціальностей «Екологія» та «Хімічні технології та інженерія» (кафедра хімічної інженерії та екології) прийняли участь в акції «Міжнародний день чистих берегів», що відбулась в суботу 15 вересня 2018 року.

 

Фото
Завкафедрой И. Семененко приняла участие в Летней академии молодых профессионалов в Тбилиси
18.09.2018

Завідувач кафедри економіки і підприємництва навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала учасницею Літньої академії молодих професіоналів Шведського інституту «Міграція та інтеграція в країнах Східного партнерства та регіоні Балтійського моря: політичні і адміністративні виклики для розвитку інклюзивного суспільства».

 

Фото
Медиа-центр ВНУ им. В. Даля. Он работает
13.09.2018

Активні студенти СНУ ім. В. Даля, які мають бажання реалізовувати власні проекти у Медіа-центрі університету, створили блог Медіа-центру, де розмістили свій перший витвір. Завдяки гранту, отриманому від Посольства США в Україні на створення Медіа-центру, студентський актив вже отримав обладнання для проведення масових заходів. Поки приміщення студії Медіа-центру ремонтується, студенти не гають часу.

 

Фото
Шаги к налаживанию связей с Кардиффом

До СНУ ім. В. Даля завітав Філ Бейл, депутат міської ради міста Кардіфф (Уельс, Велика Британія) і зустрівся з ректором університету Ольгою Поркуян та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександром Рязанцевим.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості