ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Студентам сделали прививки от стереотипов
21.03.2019

У СНУ ім. В. Даля відбулася лекція завідувачки відділу Національного Музею Шевченка Вікторії Антоненко на тему "Тарас Шевченко. Щеплення від стереотипів".

 

Фото
Визит в ВНУ им. В. Даля турецких партнеров из компании «English Time»

СНУ ім. В. Даля відвідала делегація представників компанії «English Time» (м. Стамбул, Туреччина) на чолі з генеральним директором Серканом Акгюлем. У грудні 2018 року між СНУ ім. В. Даля та «English Time» було підписано угоду про співробітництво з метою розвитку та зміцнення міжнародних освітніх, наукових та інформаційних зв’язків.

 

Фото
Презентация отчета «Гендерные аспекты мониторинговой деятельности СММ ОБСЕ»

Асистент кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Марина Кобиляцька побувала на презентації тематичного звіту «Гендерні аспекти моніторингової діяльності СММ ОБСЄ».

 

Фото
Далевцы-изобретатели встретились с журналистами
20.03.2019

Четверо учасників IT-форуму-2018 представили журналістам свої доробки-винаходи, які далівці вже бачили у грудні минулого року.

 

Фото
Открытая лекция на кафедре строительства, урбанистики и территориального планирования

Гарним показником якості освіти є відкрита лекція, де не лише студенти отримують нові знання, а й викладачі можуть повчитися методики викладання, новим способам представлення матеріалу, можливо, щось порадити або обговорити.

 

Фото
Университетский чемпионат по поднятию гири

9 студентів потрапили до фінальної частини університетського чемпіонату з підняття гирі. Це Дмитро Філєнко, Елнур Гусейнов, Денис Савченко, Дмитро Коваленко, Владислав Гуртовий, Олександр Лукашов, Ігор Дашевський, Олександр Агафонов та Олександр Гурульов.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості