ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевские преподаватели английского языка на III Форуме «Реформирование высшего образования в Украине»
12.11.2019

Доценти кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у ІІІ Форумі для викладачів англійської мови «Реформування вищої освіти в Україні», який провели представництво освітньої компанії Пірсон і міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн на базі Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ).

 

Фото
К 100-летию ВНУ им. В. Даля. День института транспорта и строительства
11.11.2019

Наступного року Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначатиме сторіччя з дня заснування. Серед численних заходів, які заплановані, і вже проводяться до цієї урочистої дати, є і святкування Днів інститутів та факультетів.

 

Фото
Новости спорта

Студент кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Артур Чернов взяв участь у змаганнях на Кубок України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, який проходив у спорткомплексі Київського національного архітектурно-будівельного університету.

 

Фото
В ВНУ им. В. Даля прошел Всеукраинский диктант национального единства
8.11.2019

Вже третій рік поспіль до найбільшої аудиторії СНУ ім. В. Даля збираються студенти й викладачі нашого вишу, держслужбовці й правоохоронці, працівники установ, члени громадських організацій, щоб разом написати Всеукраїнський радіодиктант, присвячений, як і завжди, Дню української писемності та мови.

 

Фото
Студентка-далевка побывала на тренинге для молодых лидеров в Святогорске
7.11.2019

Студентка I курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Єлизавета Бережна взяла участь у тренінгу «Формування навичок аргументації і комунікації у представників молодих лідерів та молодих державних службовців» (м. Святогірськ).

 

Фото
В работе конференции National Media Talk приняла участие студентка ВНУ им. В. Даля
6.11.2019

Студентка 3 курсу факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки спеціальності «Журналістика» Вікторія Бєкєтова взяла участь у Третій національній конференції National Media Talk. Конференція присвячена медіа та владі: чи впливає влада на інформаційний простір. Ця унікальна національна подія об’єднала журналістів, редакторів та медіа-менеджерів з усієї країни для відвертої та продуктивної розмови про кризу у відносинах між […]

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості