Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля | Сайт ВНУ Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевцы приняли участие в «Марафоне актуальных профессий»
19.03.2018

У березні на Луганщині проходить організований службою зайнятості населення «Марафон актуальних професій». У Сєвєродонецьку до профорієнтаційних зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів міста долучився і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

 

Фото
Продолжается работа стартап-школы «Сикорски Челлендж»
16.03.2018

Відкриття стартап-школи «Сікорські Челендж» у СНУ ім. В. Даля викликало велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

 

Фото
IX Международная выставка «Современные учебные заведения — 2018»: ВНУ им. В. Даля удостоен диплома и золотой медали

На дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018», яка відбувається у Київському Палаці дітей та юнацтва 15-17 березня 2018 року, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля було нагороджено дипломом та золотою медаллю у тематичній номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».

 

Фото
ВНУ им. В. Даля на IX Международной выставке «Современные учебные заведения — 2018»
15.03.2018

У Київському Палаці дітей та юнацтва 15-17 березня відбувається головна подія освітньої галузі України — Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2018». На виставці гідно представлений і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

 

Фото
Далевцы побывали на экскурсии в СНПО «Импульс»
14.03.2018

Викладачами кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В. Даля для студентів була організована екскурсія на найбільш високотехнологічне підприємство Сєвєродонецька — СНВО «Імпульс».

 

Фото
Визит студентов-далевцев в Национальный университет «Львовская политехника»

12 студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля побували у Львові, де познайомилися зі студентами-профкомовцями Національного університету «Львівська політехніка».  За круглим столом студенти-львівяни та голова профкому «Львівської політехніки» Богдан Поліщук у живій та теплій бесіді поділилися з далівцями структурою та організацією свого профкому, цілями і завданнями, які вони успішно виконують

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості