ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевчанка присоединилась к обсуждению актуальных вопросов национальной безопасности
28.02.2020

Здобувачка вищої освіти за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»  Дар'я Пастушенко взяла участь у роботі  8-го Київського Безпекового Форуму для молоді.

 

Фото
Практика в Центре «Территория здоровья»
27.02.2020

В межах проходження виробничої (навчальної) практики на кафедрі здоровʼя людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки студенти  спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» ознайомилися зі структурою та особливостями діяльності Центру «Територія здоровʼя» (м. Сєвєродонецьк).

 

Фото
Победители 1-го этапа олимпиады
26.02.2020

У СНУ ім. В. Даля, на кафедрі «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» традиційно відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)» 2019/2020 навчального року.

 

Фото
Далевцы присоединились к Викимарафону 2020
22.02.2020

У СНУ ім. В. Даля відбувся тренінг для вікіпедистів української Вікіпедії в рамках Дня святкування головної інтернет-енциклопедії.  Його провів Левон Азізян – дописувач статей в українській вікіпедії.

 

Фото
Будущим реабилитологам — про инваспорт
20.02.2020

На кафедрі здоровʼя людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки відбулася зустріч студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» з представниками Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету  України.

 

Фото
Будущие журналисты исследовали информационное пространство Украины
13.02.2020

На кафедрі української філології та журналістики відбулася традиційна ІІІ студентська наукова конференція, присвячена дослідженню інформаційного простору нашої країни.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості