ВНУ им. В. Даля | Сайт ВНУ ВНУ им. В. Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Далевцы — исследователи научных основ производства
18.06.2018

Завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Володимир Соколов та професор Олег Кроль Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Міжнародній конференції з проектування, моделювання та виробництва Innovation Exchange (DSMIE-2018) у м. Суми.

 

Фото
Избран новый состав студенческого совета ВНУ им. В. Даля

Відбулися вибори до органів студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
Далевцы участвуют в археологических исследованиях
15.06.2018

Цього року продовжила свою роботу Східноукраїнська філія Інституту археології НАН України, що була створена наказом міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України, і функціонує на базі кафедри всесвітньої історії та історії України юридичного факультету СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
Проект доцента ВНУ им. В. Даля получит финансирование
14.06.2018

Доцент кафедри міського будівництва та господарства, к. ф-м. н., доцент Ганна Хорошун перемогла у конкурсі спільних українсько-польських науково-дослідних проектів, затверджених для фінансування у 2018-2019 роках.

 

Фото
Далевские студенты побывали на съезде Студенческого совета Министерства информационной политики Украины

У столиці України, в локації ART HUB пройшов з’їзд Студентської ради Міністерства інформаційної політики України. На порядку денному було залучення ветеранів із зони АТО до освітніх проектів з метою національно-патріотичного виховання.

 

Фото
Определены победители XIІ Всеукраинского студенческого конкурса перевода «Художественное слово в мировой культуре»
12.06.2018

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки XIІ Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який організувала кафедра германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості