Центром развития карьеры проведен тренинг «Путь к успеху в предпринимательской деятельности»

18.10.2018 

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля пройшов п’ятиденний тренінг «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності». Його учасниками стали студенти 2, 3, 4 курсів різних факультетів університету. Тренінг провів голова громадської організації «Кремінська бізнес-асоціація» Андрій Сімонов (м. Кремінна).

Подробнее…

 

Далевчанка приняла участие во II международном франкофонном коллоквиуме

17.10.2018 

Викладач кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Маргарита Чернова виступила з доповіддю з перекладознавства на ІІ міжнародному колоквіумі «Мови, науки і практики», який відбувся в Придніпровській Академії Будівництва та архітектури в м. Дніпро за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні та Всесвітнього агентства франкофонних вузів (AUF).

Подробнее…

 

Представители Программы Фулбрайта в ВНУ им. В. Даля

16.10.2018 

Студенти та викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля зустрілися з представниками фулбрайтівської команди – директором Програми імені Фулбрайта в Україні Мартою Коломиєць та американськими стипендіатами Програми Сарою Вуд і Декстером Блеквелом.

Подробнее…

 

Готовимся ко Дню защитника Украины

12.10.2018 

Студенти-активісти різних факультетів і навчально-наукових інститутів СНУ ім. В. Даля прийняли участь у підготовці святкового марафону під назвою «Оборонці», якій заплановано провести на телеканалі UA: Донбас 14 жовтня, в День захисника України.

Подробнее…

 

Далевцы заняли первое место в соревнованиях по баскетболу

12.10.2018 

Збірна команда студентів СНУ ім. В. Даля зайняла 1 місце у відкритому Кубку Луганської області з баскетболу серед студентських команд ЗВО І-IV рівнів акредитації, який відбувся у м. Рубіжному.

Подробнее…

 

Перед далевцами выступила представительница Программы им. Фулбрайта в Украине

12.10.2018 

Перед студентами та викладачами СНУ ім. В. Даля виступила Інна Бариш, заступник директора Програми імені Фулбрайта в Україні, координатор програм обміну для молодих науковців і студентів.

Подробнее…

 

В ВНУ им. В. Даля проходит «Неделя исследовательских инициатив»

11.10.2018 

Другий рік поспіль у СНУ ім. В. Даля проводяться «Тижні дослідницьких ініціатив» з метою популяризації науки, обговорення сучасних напрямів, якими займаються провідні вчені нашого вишу, обміну ідеями та думками з людьми різних спеціальностей та залучення всіх бажаючих до спільних міждисциплінарних проектів. 

Подробнее…

 

Студент-далевец стал чемпионом Луганской области по дзюдо

9.10.2018 

Студент І курсу кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля Магомед Ісаєв виборов золоту медаль на чемпіонаті Луганської області з дзюдо серед дорослих та кадетів (17 років) у Рубіжному.

Подробнее…

 

Далевцы на 25-й, юбилейной международной конференции Ассоциации украинских германистов

3.10.2018 

Завкафедрою германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. Володимира Даля Марина Літвінова, член Асоціації українських германістів, виступила на 25-й, ювілейній міжнародній конференції Асоціації в м. Львові Подробнее…

 

Педагоги ВНУ им. В. Даля приняли участие в областной спартакиаде

2.10.2018 

Команда СНУ ім. В. Даля прийняла участь у XI Спартакіаді серед педагогічних працівників закладів освіти Луганської області.

Подробнее…