На Луганщине будет реализован проект устной истории о событиях на Востоке Украины

14.08.2018 

Державний архів Луганської області розпочав роботу над дослідницьким проектом зі збирання інформації та створення колекції документів особового походження щодо подій на сході України. Зібрані матеріали згодом стануть базою для дослідження історії України початку ХХІ століття.

Подробнее…

 

Вступительная кампания в ВНУ им. В. Даля проходит успешно

13.08.2018 

Абітурієнти з повною загальною середньою освітою, які визначилися з пріоритетом і обрали місцем навчання СНУ ім. В. Даля, вже зараховані на денну форму навчання на бюджетні місця. 14 серпня відбудеться зарахування тієї категорії вступників, які навчатимуться за контрактом. До 21 серпня будуть зараховані заочники.

Подробнее…

 

Далевцы приняли участие в создании современного бренда Луганщины

2.08.2018 

Співробітники СНУ ім. В. Даля разом з представниками обласної адміністрації, міжнародних організацій, громадськості та науковців увійшли до складу робочої групи, яка протягом 9 місяців працювала над розробкою іміджу Луганської області.

Подробнее…

 

6 преподавателей английского языка ВНУ им. В. Даля посетили летнюю школу педагогического мастерства

31.07.2018 

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Наталія Давіденко, Олена Козьменко, Ліна Бєловецька, Оксана Світлічна відвідали Літню школу педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів» у м. Ірпінь (Київська область).

Подробнее…

 

На летних каникулах учимся видеосъемке

27.07.2018 

Студентів СНУ ім. В. Даля основам відеозйомки навчали оператор-професіонал Андрій Каньшин і фахівець відділу міжнародних проектів Ірина Дойшле. Майбутні відеоблогери вчилися на обладнанні, яке придбане за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках проекту зі створення Медіа-центру, який реалізується в університеті.

Подробнее…

 

Вступительная кампания продолжается

25.07.2018 

21 липня у СНУ ім. В. Даля розпочалися вступні випробування на навчання за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та зі скороченим терміном навчання. Університет пропонує вибір з 42 спеціальностей різного напрямку. Подробнее…

 

Далевцы приняли участие в летней школе урбанистики

24.07.2018 

Студент кафедри міського будівництва та господарства Навчально-наукового інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля Антон Бездоля та викладачі проф. Галина Татарченко і доц. Наталія Білошицька традиційно прийняли участь у літній школі урбаністики Подробнее…

 

Студенты ВНУ им. В. Даля вновь практикуются в Турции

20.07.2018 

Студенти СНУ ім. В. Даля Анна Полякова (Навчально-науковий інститут економіки та управління) і Максим Чернявський (Навчально-науковий інститут міжнародних відносин) проводять канікули з користю в Туреччині — працюють в компанії Peninsula tours.

Подробнее…

 

Студенты ВНУ им. В. Даля работают вожатыми

20.07.2018 

Студентки СНУ ім. В. Даля Маргарита Заяц (Навчально-науковий інститут економіки та управління), Ольга Урбаліс та Юлія Вєлічко (Факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки) під час літніх канікул працюють у МДЦ "Артек" в Пущі-Водиці під Києвом.

Подробнее…

 

Юридическая клиника в действии

13.07.2018 

Студентка юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга Нікітіна за результатами відбору представила Юридичну клініку "PRO BONO" у Літній школі у м. Вижниці Чернівецької області, в якій взяли участь 20 представників юридичних клінік із 19 закладів вищої освіти. Подробнее…