Студенты ВНУ им. В. Даля прошли отбор для участия в конкурсе «Архитектор-2018»

15.12.2018 

6 студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли перший етап відбору до подальшої участі у всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018» — проекті, заснованому Благодійним фондом Бориса Колєснікова. До участі в ньому були запрошені студенти архітектурних і будівничих спеціальностей і молоді спеціалісти з усієї України віком 17-25 років. Подробнее…

 

В ВНУ им. В. Даля открытa FabLab

14.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулося відкриття першої в Луганській області Fabrication Laboratory (FabLab). В цьому інноваційному середовищі діти та молодь, які постраждали в результаті конфлікту, зможуть працювати разом, розвивати свої навички та матеріалізувати свої власні ідеї практично в будь-якій сфері, від освіти до мистецтва та науки.

Подробнее…

 

Встреча в рамках договора с Краковским Педагогическим университетом

12.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч студентів та викладачів університету з доктором наук, професором Педагогічного університету (Польща, м. Краків) Валерієм Окуліч-Козаріним, який провів майстер-клас «Соціально-психологічні особливості управління в бізнесі та медико-соціальній сфері».

Подробнее…

 

Инновационное сообщество в 4-й раз собралось в ВНУ им. В. Даля на форуме «IT-идея 2018»

11.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбувся IV регіональний форум «IT-ідея 2018». На Форумі усі бажаючі мали змогу представити свої проекти у галузі інформаційних технологій.

Подробнее…

 

Лекция для студентов и клиницистов юридической клиники «Pro bono»

11.12.2018 

На Юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля відбулася лекція для студентів та клініцистів юридичної клініки "Pro bono" від голови польового офісу у м. Сєвєродонецьку Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні Івана Салєєва Подробнее…

 

В ВНУ им. В. Даля состоялась Всеукраинская научно-практическая интернет-конференция студентов и молодых ученых

11.12.2018 

Кафедра економіки і підприємництва Навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля провела Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію студентів та молодих вчених «ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: проблеми і можливості досягнення в Україні та світі», яка в цьому році була присвячена 100-річчю Академії наук України. Подробнее…

 

Визит профессора Школы компьютерных наук Университета Ньюкасла

10.12.2018 

До СНУ ім. В. Даля завітав професор зі Школи комп’ютерних наук Університету Ньюкасла Крістофер Філліпс, який також обіймає посади директора з питань різноманіття і головного наукового співробітника Академії вищої освіти.

Подробнее…

 

Далевцы отметили День Вооруженных сил Украины

7.12.2018 

Студенти, викладачі і співробітники СНУ ім. В. Даля взяли участь у відкритті виставки «Заради рідної землі». Експозиція розташована у приміщенні облдержадміністрації та присвячена загиблим під час проведення АТО/ООС уродженцям Луганщини.

Подробнее…

 

Успешными женщинами нового Донбасса признаны две далевчанки

7.12.2018 

Фотовиставка «Успішні жінки нового Донбасу» – це 21 фото-історія успішних жінок, які займаються бізнесом, громадською чи політичною діяльністю, та впливають на розвиток Донбасу. Серед них ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян і завідувач кафедри економіки і підприємництва Навчально-наукового інституту економіки і управління, доцент, д.е.н. Інна Семененко.

Подробнее…

 

С далевцами обсудили особенности военного положения в области

6.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля з метою налагодження співробітництва відбулася зустріч студентів, викладачів і співробітників з офіцерами групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ» —  старшим лейтенантом Сергієм Кравчуком і  полковником, начальником групи Юрієм Верановським. Подробнее…