Председатель Донецкого научного центра Владимир Устименко встретился с учеными Луганщины

23.11.2020 

У ході візиту до Луганської області голова Донецького наукового центру (ДНЦ) НАН України та МОН України, член-кореспондент НАН України Володимир Устименко та директорка ДНЦ НАН України Олена Кучер провели зустріч з ректоркою Ольгою Поркуян та науковцями СНУ ім. В. Даля.

Подробнее…

 

Награждение к студенческому празднику

20.11.2020 

Студентам СНУ ім. В. Даля напередодні Міжнародного дня студентів було запропоновано взяти участь в грандіозному осінньому VIDEOBATTL'і факультетів/навчально-наукових інститутів університету. Вони мали зробити рекламне відео щодо їхнього бачення можливостей для розвитку, які надає університет. Головна цитата відео "Мій університет — це платформа можливостей для…".

Подробнее…

 

Дни открытых дверей онлайн начались

18.11.2020 

У СНУ ім. В. Даля розпочато осінній цикл Днів відкритих дверей факультетів/навчально-наукових інститутів. Цикл відкрив Навчально-науковий інститут економіки і управління.

Подробнее…

 

Награда от главы области

16.11.2020 

Начальниця відділу по зв’язкам з громадськістю СНУ ім. В. Даля Наталія Ізразцова в День працівників радіо, телебачення та зв’язку на підставі Розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая була нагороджена Почесною відзнакою «За розвиток регіону».

Подробнее…

 

Талантливые далевцы получили государственные стипендии молодых ученых 2020 года

16.11.2020 

Трьом представникам СНУ ім. В. Даля призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Подробнее…

 

Далевчанка представила Украину на международном конгрессе

12.11.2020 

Доцентка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності СНУ ім. В. Даля, кандидатка філософських наук Наталія Шелковая єдина з України взяла участь у V Конгресі Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN), який відбувся у Тегерані (Іран) частково офлайн.

Подробнее…

 

Далевцы присоединились к написанию ХХ Всеукраинского диктанта национального единства

11.11.2020 

Двадцять років тому Українське радіо започаткувало щорічну акцію, присвячену українській мові, — Радіодиктант національної єдності. Уперше захід провели 24 травня 2000 року до Дня Кирила й Мефодія. Згодом традиційною датою написання радіодиктанту стало 9 листопада, День української писемності та мови.

Подробнее…

 

Продолжается работа над Стратегией развития Северодонецкого общины

11.11.2020 

«Молодіжний простір як діалогова платформа розвитку молодіжних ініціатив». Таку назву мала семінар-нарада, яку провели в СНУ ім. В. Даля в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної онлайн конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах».

Подробнее…

 

Выборы ректора состоялись

7.11.2020 

Вибори ректора СНУ ім. В. Даля відбулися згідно із Наказом №225-к від 31.07.2020 року т.в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. Процес відбувався у два тури, бо 29 жовтня жодний з кандидатів, Ольга Поркуян і Олександр Рязанцев,  не набрав необхідну кількість голосів відповідно до Положення. Подробнее…

 

ВНУ им. В. Даля — лидер в приеме поступающих через Образовательные центры «Крым-Украина» и «Донбасс-Украина»

7.11.2020 

Про результати вступу осіб з тимчасово окупованих територій АР Крим (м. Севастополь) та Донбасу через освітні центри у 2020 році поінформував заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко під час онлайн-брифінгу, який відбувся 3 листопада.

Подробнее…