Юридическая клиника ВНУ им. В. Даля консультирует дистанционно

30.03.2020 

Карантин? — як орієнтуватися у змінах до законодавства щодо фінансових питань? — Юридичні клініки Луганщини нададуть безкоштовну правову допомогу навіть дистанційно.

Подробнее…

 

Поздравление ректора со 100-летием университета

25.03.2020 

Подробнее…

 

Коллективная монография из-под пера преподавателей ВНУ им. В. Даля

25.03.2020 

Наукова скарбничка кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля поповнилася колективною монографію «Актуальні тенденції розвитку сучасних мов», яка висвітлює лексико-стилістичні аспекти сучасних текстів різних дискурсів – наукового, публіцистичного, художнього. 

Подробнее…

 

Учимся новому украинскому правописанию

18.03.2020 

До Міжнародного дня рідної мови в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі відбулася науково-практична конференція, присвячена питанням нового Українського правопису.

Подробнее…

 

Заседание Совета ректоров перемещенных вузов

12.03.2020 

Чергове XIV засідання Ради ректорів переміщених закладів вищої освіти з тимчасово окупованих територій відбулося 11 березня 2020 року в залі засідань Колегії Міністерства освіти і науки України.

Подробнее…

 

Брифинг ректора ВНУ им. В. Даля

11.03.2020 

Брифінг за участю ректорки СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професорки Ольги Поркуян відбувся у приміщенні прес-центру Луганської облдержадміністрації. Тема: новації та вимоги до якості освіти, розвиток дуальної освіти та soft skills у студентів як чинник успішного працевлаштування.

Подробнее…

 

Научная библиотека ВНУ им. В. Даля получила компьютеры от Посольства США в Украине

4.03.2020 

Наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля разом із ще десятьма бібліотеками переміщених ЗВО бере участь у проєкті «Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів  підтримки освітнього та наукового процесів» Подробнее…

 

Победа далевцев-чесномовцев

3.03.2020 

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля взяли участь у дебатах за форматом Карла Поппера на тему «Створення молодіжної ради активізує участь молоді в житті громади міста».

Подробнее…

 

Будущие психологи изучали методики преодоления стресса

2.03.2020 

Протягом лютого 2020 року викладачі кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та здобувачі вищої освіти різних курсів спеціальності «Психологія» були учасниками корекційної програми «Діти і війна: навчання технік зцілення», яка рекомендована Науково-методичною радою з питань освіти МОН України. Подробнее…

 

Далевчанка присоединилась к обсуждению актуальных вопросов национальной безопасности

28.02.2020 

Здобувачка вищої освіти за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»  Дар'я Пастушенко взяла участь у роботі  8-го Київського Безпекового Форуму для молоді. Подробнее…