«Пульс Луганщины». Студентка ВНУ им. В. Даля Юлия Головина в эфире радио «Пульс FM»

26.04.2018 

Студентка 3 курсу навчально-наукового інституту транспорту і логістики Юлія Головіна стала гостею студії радіо «Пульс FM». Тема бесіди з нею: «Що знає про конфлікт на Донбасі молодь Європи та Західної України, і які проблеми Луганщини вирішувати першочергово».

 

Студенты и преподаватели кафедры городского строительства и хозяйства на Всеукраинской олимпиаде в Ровно

26.04.2018 

У Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міського будівництва та господарства. Активну участь у олімпіаді взяли студенти й викладачі СНУ ім. В. Даля.

Подробнее…

 

Английский для будущих специалистов

24.04.2018 

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля провели семінар з елементами воркшопу на тему "Writing in English for specific purposes". Це другий семінар в межах участі викладачів кафедри в проекті Британської Ради «Англійська для університетів».

Подробнее…

 

Мощное выступление студентов кафедры железнодорожного, автомобильного транспорта и подъемно-транспортных машин

20.04.2018 

Єгорова Ганна, студентка групи АТ17-дм отримала перемогу та диплом третього ступеня в конкурсі наукових студентських робіт (науковий керівник доцент Кічкіна Олена Іванівна).

Подробнее…

 

Интернет-конференция «Язык и мир: проблемы филологии и переводоведения»

20.04.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Мова і світ: проблеми філології та перекладознавства», організатором якої виступила кафедра германо-романської філології та перекладу навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

Подробнее…

 

Далевцы посетили Латвию по программе молодежного обмена

20.04.2018 

Cтудентка 3 курсу навчально-наукового інституту економіки і управління Валентина Лісаконова, студентка 3 курсу юридичного факультету Ольга Нікітіна та ще 4 молодіжних активіста з Луганської області взяли участь у молодіжному обміні «Використовуйте свої права, щоб поважати інших», який проходив у Мурьяні (Латвія).

Подробнее…

 

В ВНУ им. В. Даля прошел очередной тренинг стартап-школы «Sicorsky Challenge»

18.04.2018 

У межах проекту «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об'єднує Донбас», фінансово та організаційно підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у СНУ ім. В. Даля відбулися чергові очні заняття.

Подробнее…

 

Далевские транспортники успешно выступили на Всеукраинском конкурсе студенческих научных работ в Кременчуге

18.04.2018 

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся  ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології».

Захід відбувся у формі науково-практичної конференції , на яку були запрошені автори кращих конкурсних робіт з різних навчальних закладів України.

Подробнее…

 

Кафедра германо-романской филологии и перевода ВНУ им. В.Даля выступила соорганизатором международной конференции

17.04.2018 

У м. Бахмуті пройшла IV Міжнародна наукова конференція «Східнослов’янська філологія: від Нестора до сьогодення». Організаторами конференції виступили СНУ ім. В. Даля (кафедра германо-романської філології та перекладу), Горлівський інститут іноземних мов (м. Бахмут), Краківська академія ім. А.Ф. Моджевського (Польща) та ін.

Подробнее…

 

Далевцы стали лучшими на «Территории здоровья»

13.04.2018 

На площі Перемоги та у прилеглому сквері пройшов міський молодіжний захід «Територія здоров’я», присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Організували його міський відділ молоді та спорту, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, СНУ ім. В. Даля, Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність».

Подробнее…