Далевки приглашены на Форум Представительства ЕС в Украине

26.06.2019 

Координаторка Інформаційного центру ЄС у Луганській області, фахівчиня відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля Ірина Дойшле і студентка Юридичного факультету Дар’я Леонова розповіли про організацію і проведення Дня кар’єри ЄС в Сєвєродонецьку і участь у Єврошколі у передачі радіо «Пульс».

Подробнее…

 

Преподавательница ВНУ им. В. Даля с образовательным визитом в Эстонии

25.06.2019 

Заступник декана факультету інженерії СНУ ім. В. Даля, старший викладач кафедри електричної інженерії Інна Мелконова в межах програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та громадської активності у східній Україні» відвідала Естонію з навчальним візитом для вивчення досвіду молодіжної політики в Естонії.

Подробнее…

 

Далевцы-будущие архитекторы украшают университет

21.06.2019 

Викладачі кафедри архітектури та містобудування Навчально-наукового інституту транспорту та логістики організували студентську виставку малюнків у головному корпусі СНУ ім. В. Даля. Подробнее…

 

Трое Далевских студентов защитили дипломные проекты по темам, предложенным рубежанской «Зарей»

21.06.2019 

Успішно завершився ще один спільний проект СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» – захист дипломів бакалавра студентами спеціальності 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії.

Подробнее…

 

В ВНУ им. В. Даля награждены победители Всеукраинского конкурса перевода

21.06.2019 

У читальній залі наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля пройшла церемонія нагородження переможців XIII Всеукраїнського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі-2019».

Подробнее…

 

Студенты факультета инженерии получили сертификаты от НПП «Заря»

19.06.2019 

У межах співпраці СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне) відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне засвоєння програми дуальної підготовки на базі підприємства студентам спеціальностей 101 – «Екологія» та 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії СНУ ім. В. Даля.

Подробнее…

 

Представлен рейтинг университетов «ТОП-200 Украина 2019»

18.06.2019 

СНУ ім. В. Даля за усіма показниками випередив університети Луганщини за новим академічним рейтингом закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2019», який уклав Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Подробнее…

 

Будущие журналисты прошли стажировку во всеукраинских СМИ

18.06.2019 

У рамках проекту «Хаб медіамобільності» студенти СНУ ім. В. Даля спеціальності «Журналістика» Вікторія Бєкєтова (2-й курс), Яна Романченко і Андрій Захарченко (1-й курс) проходили двотижневе стажування в Києві. Кожен з них мав можливість самостійно обрати редакцію.

Подробнее…

 

Преподаватели ВНУ им. В. Даля приняли участие в англоязычной конференции в Луцке

18.06.2019 

Завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Володимир Соколов та професор кафедри Олег Кроль взяли участь у міжнародній англомовній конференції «Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange» Подробнее…

 

Далевцы ведут археологические раскопки

14.06.2019 

Вчені-археологи СНУ ім. В. Даля за активною участі студентів відкрили новий сезон польових досліджень. Цього року розпочаті розкопки давніх курганів у с. Нижня Дуванка Сватівського району Луганської області.

Подробнее…