Далевец Дмитрий Семененко стал Почетным гражданином г. Попасная

10.01.2018 

Старшому викладачу кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, заслуженому майстру спорту України Дмитру Семененку (уродженцю м. Попасна) присвоєне звання «Почесний громадянин міста Попасна»!

Подробнее…

 

Студенческая благотворительность

3.01.2018 

Напередодні Нового року студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у благодійних акціях, що проводилися в нашому місті.

Подробнее…

 

Представители ВНУ им. В. Даля на заседании по вопросам энергоэффективности

29.12.2017 

Представники Ресурсного центру зі сталого розвитку взяли участь у розширеному засіданні Дорадчої ради з питань енергоефективності у Сєвєродонецькій міській раді та обговорили плани роботи на 2018 рік.

Відновлювана і недорога енергія – ціль сталого розвитку, цільовий показник майбутнього міжнародного розвитку, який є одним з найактуальніших для кожного міста нашої країни. Подробнее…

 

Студенты-далевцы награждены прокурором Луганской области

29.12.2017 

Напередодні Нового року відбулося нагородження учасників першого етапу Всеукраїнського конкурсу творчих та наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів області на тему прокурорсько-слідчої діяльності.

Переможцями конкурсу стали студенти СНУ ім. В. Даля Валерія Лямзєнко, Камелія Алієва та Степан Золотар.

Подробнее…

 

Студенты ВНУ им. В. Даля дарили праздничное настроение

28.12.2017 

Традиційно напередодні зимових свят – Нового року та Різдва – студенти-учасники театрально-музичної студії «Magic Pie» під керівництвом Наталії Барвіної, викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Східноукраїнського Національного університету імені Володимира Даля, подарували святковий настрій співробітникам та студентам Університету під час театралізованого виконання англомовних різдвяних пісень у музичному супроводженні гітари, флейти та скрипки.

Подробнее…

 

Лидеры студенческого самоуправления Украины встретились в Киеве

23.12.2017 

В.о. голови студентської ради СНУ ім. В. Даля Ганна Какауліна представила університет на першій зустрічі оновленої Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики. На зустрічі студенти зі всієї України говорили про цілі, ідеї та можливості їх реалізації.

Подробнее…

 

Студент-далевец принял участие в мероприятии Министерства юстиции Украины

21.12.2017 

Студент Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Андрій Лукашевіч взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи».

Подробнее…

 

Поздравляем далевцев с получением международных сертификатов владения английским языком

19.12.2017 

В межах реалізації партнерської угоди між СНУ ім. В. Даля та Британської Радою в Україні на базі університету створено умови для проведення міжнародного іспиту з англійської мови APTIS. Подробнее…

 

III Форум IT-Идея прошел в ВНУ им. В. Даля

18.12.2017 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся ІІІ Форум ІТ-Ідея. Мета форуму — обмін інформацією щодо наукових та практичних результатів досліджень у сфері комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Участь у форумі взяли понад 50 студентів, магістрів, аспірантів. Організатором виступила кафедра комп'ютерних наук та інженерії.

Подробнее…

 

Завкафедрой экономики и предпринимательства И.Семененко — участница Форума в Швеции

15.12.2017 

Завідувач кафедри економіки і підприємництва інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала учасницею Форуму зі сталого розвитку, який відбувся у м. Стокгольмі.

Цей захід організовано Шведським інститутом і Конфедерацією профспілок Швеції за підтримки Міністерства закордонних справ Швеції і Шведської конфедерації професійних робітників.

Подробнее…