Студенты запустили «Pro100 blog» к 100-летию университета

18.02.2019 

Відеоблог під назвою «Pro100 blog» запустили студенти СНУ ім. В. Даля, готуючись до 100-річного ювілею університету, яке далівці святкуватимуть у березні 2020 року.

Подробнее…

 

Студентка ВНУ им. В. Даля победила в конкурсе «Архитектор-2018»

18.02.2019 

У Київському Національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Архітектор-2018». У ньому взяли участь двоє студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля, які раніше пройшли два етапи відбору.

Подробнее…

 

Преподаватели ВНУ им. В. Даля учатся преподавать на иностранном языке

15.02.2019 

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля провели науково-методичні семінари для викладачів університету.

Подробнее…

 

Далевцы посетили презентацию новой общественно-политической платформы

15.02.2019 

Студенти 2-го та 3-го курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля взяли участь у презентації новоствореної громадсько-політичної платформи «Євроатлантичний порядок денний для України», що відбулася у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець».

Подробнее…

 

Далевцы присоединились к всеукраинской акции «Стена любви»

14.02.2019 

У День всіх закоханих студенти СНУ ім. В. Даля вийшли на площу Перемоги, аби запропонувати перехожим написати святкові побажання на «Стіні кохання» — стенді, який далівські профспілкові активісти виготовили власноруч. Натомість наші юнаки та дівчата дарували людям валентинки.

Подробнее…

 

Научная конференция для студентов-медийщиков

12.02.2019 

Кафедра української філології та журналістики Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля провела II студентську наукову конференцію «Новини в сучасному інформаційному просторі України».

Подробнее…

 

Итоги защиты магистерских работ

12.02.2019 

У СНУ ім. В. Даля завершився захист магістерських робіт 2019 року. Загалом свої роботи захистили 476 студентів денної форми навчання (з них 107 отримали дипломи з відзнакою) та 640 – заочної (з відзнакою – 47).

Подробнее…

 

ВНУ им. В. Даля значительно улучшил свои позиции в рейтинге Webometrics

11.02.2019 

СНУ ім. В. Даля на 66 позицій покращив cвій показник у рейтингу від Webometrics у порівнянні зі своїм показником, що був опублікований у липні 2018 року, і увійшов у трійку кращих за цим рейтингом університетів, переміщених з Луганської і Донецької областей.

Подробнее…

 

Далевцы на зимней школе урбанистики

11.02.2019 

Студенти 3 курсу кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування (БУПП) навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля Олексій Коржов, Антон Бездоля, Карина Забийворота та завідувач кафедри БУПП Галина Татарченко взяли участь у V зимовій школі урбаністики, що проходила у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Подробнее…

 

Пульс археологии Луганщины измеряли радиожурналисты

9.02.2019 

Темі стану археології на Луганщині була присвячена радіопередача «Пульс Луганщини». 

Подробнее…