Награждены победители Всеукраинского конкурса перевода

19.06.2018 

У читальній залі наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля пройшла церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі-2018».

Подробнее…

 

Далевцы — исследователи научных основ производства

18.06.2018 

Завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Володимир Соколов та професор Олег Кроль Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Міжнародній конференції з проектування, моделювання та виробництва Innovation Exchange (DSMIE-2018) у м. Суми. Подробнее…

 

Избран новый состав студенческого совета ВНУ им. В. Даля

18.06.2018 

Відбулися вибори до органів студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля.

Подробнее…

 

Далевцы участвуют в археологических исследованиях

15.06.2018 

Цього року продовжила свою роботу Східноукраїнська філія Інституту археології НАН України, що була створена наказом міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України, і функціонує на базі кафедри всесвітньої історії та історії України юридичного факультету СНУ ім. В. Даля.

Подробнее…

 

Проект доцента ВНУ им. В. Даля получит финансирование

14.06.2018 

Доцент кафедри міського будівництва та господарства, к. ф-м. н., доцент Ганна Хорошун перемогла у конкурсі спільних українсько-польських науково-дослідних проектів, затверджених для фінансування у 2018-2019 роках. Подробнее…

 

Далевские студенты побывали на съезде Студенческого совета Министерства информационной политики Украины

14.06.2018 

У столиці України, в локації ART HUB пройшов з’їзд Студентської ради Міністерства інформаційної політики України. На порядку денному було залучення ветеранів із зони АТО до освітніх проектів з метою національно-патріотичного виховання.

Подробнее…

 

Определены победители XIІ Всеукраинского студенческого конкурса перевода «Художественное слово в мировой культуре»

12.06.2018 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки XIІ Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який організувала кафедра германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

Подробнее…

 

«Территория позитива». Студент ВНУ им. В. Даля Степан Золотарь в эфире радио «Пульс FM»

12.06.2018 

Гостем студії радіо «Пульс FM» став студент 1 курсу магістратури юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Степан Золотар. Темою бесіди з ним стали можливості, які надає університет студентам. Зокрема Степан розповів про свої поїздки до Польщі та Австрії у межах міжнародних програм.

 

«Ярмарка вакансий — 2018» в ВНУ им. В. Даля

8.06.2018 

У навчальному корпусі СНУ ім. В. Даля відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій». Близько п’ятдесяти роботодавців представили випускникам та студентам можливості їхнього постійного або тимчасового працевлаштування на підприємствах, в організаціях та закладах Луганської області.

Подробнее…

 

Обнародованы позиции вузов Луганской области в рейтинге университетов «ТОП-200 Украина 2018»

6.06.2018 

СНУ ім. В. Даля зайняв 50-е місце у  академічному рейтингу вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна 2018", який представили Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Подробнее…