Студенты ВНУ им. В. Даля дарили праздничное настроение

Традиційно напередодні зимових свят – Нового року та Різдва – студенти-учасники театрально-музичної студії «Magic Pie» під керівництвом Наталії Барвіної, викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Східноукраїнського Національного університету імені Володимира Даля, подарували святковий настрій співробітникам та студентам Університету під час театралізованого виконання англомовних різдвяних пісень у музичному супроводженні гітари, флейти та скрипки.

Студенти-учасники театрально-музичної студії «Magic Pie»

Колядники завітали в гості до всіх структурних підрозділів Університету та принесли із собою багато позитивних емоцій. У виконанні театралізованих музичних колядок прийняли участь студенти, що навчаються у всіх інститутах та на всіх факультетах нашого Університету, що є дуже важливим для створення корпоративного духу великої родини СНУ ім. В. Даля.