Встреча с представителем ОБСЕ

У Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля відбулась зустріч представників Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) зі студентами, викладачами, працівниками вишу.

Координатором зустрічі виступила завідувачка кафедри германо-романської філології та перекладу Інституту міжнародних відносин, к.філол.н, доцент Марина Літвінова.

Заступниця голови СММ ОБСЄ в Україні пані Алешка Сімкіч ознайомила аудиторію з багатоаспектною діяльністю неозброєної цивільної місії, яка займається об’єктивним спостереженням за ситуацією в Україні, інформує про гуманітарну ситуацію, потреби людей, а також сприяє діалогу між усіма сторонами конфлікту.

Присутні активно долучилися до розмови з моніторинговою командою, ставлячи гострі питання щодо особливостей діяльності СММ в зоні збройного конфлікту. Учасники дискусії відзначили важливість розповсюдження неупередженої інформації про діяльність ОБСЄ в Україні серед населення нашого регіону.

Родзинкою другої частини зустрічі стала вікторина «Цікаві факти про ОБСЄ», переможці якої отримали заохочувальні призи.

Команда СММ ОБСЄ висловила подяку керівництву СНУ ім. В. Даля за надання можливості проведення заходу.