Далевские преподаватели английского языка на Весенней школе педагогического мастерства во Львове

Викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у Весняній школі педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів».

Протягом шести насичених і надзвичайно цікавих днів у чарівному місті Львові під керівництвом активних та креативних тренерів далівчанки збагачували професійний досвід: вивчали особливості ефективного планування занять і чіткого формулювання цілей, завдань і програмних результатів навчання; знайомилися з критеріями оцінювання та відбору навчально-методичних матеріалів; розробляли інтерактивні та автентичні завдання відповідно до потреб та інтересів студентів; вивчали різні підходи до виправлення помилок; розробляли критерії та дескриптори для оцінювання різних видів діяльності; розглядали нові можливості для професійного розвитку.

Тепла і дружня атмосфера, позитивні емоції, цікаве спілкування з професіоналами з усієї країни зробили захід по-справжньому яскравими та плідним.

Цей захід став вже третім – завершальним – в циклі професійної підготовки педагогів до викладання англійської мови для спеціальних цілей. Таким чином, далівчанки Ірина Афоніна та Альона Бовт стали одними з перших «випускників», які пройшли весь курс підвищення кваліфікації CiVELT загальною тривалістю 112 годин, і готові поділитися набутими знаннями з іншими викладачами і студентами на семінарах і воркшопах.