ВНУ им. В. Даля на IX Международной выставке «Современные учебные заведения — 2018»

У Київському Палаці дітей та юнацтва 15-17 березня відбувається головна подія освітньої галузі України — Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2018». На виставці гідно представлений і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Доцент кафедри правознавства юридичного факультету Олександр Мезеря та помічник ректора СНУ ім. В. Даля Володимир Ноженко

За своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів ця виставка є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова

Виставку супроводжує змістовна тематична програма, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

За результатами виставки відбудуться:

• Нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти».
  • Нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями.
  • Вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

СНУ ім. В. Даля вже завоював першу нагороду — Диплом конкурсу Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»!

Бажаємо представникам нашого вишу зібрати багатий врожай нагород!