Далевцы приняли участие в «Марафоне актуальных профессий»

У березні на Луганщині проходить організований службою зайнятості населення «Марафон актуальних професій». У Сєвєродонецьку до профорієнтаційних зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів міста долучився і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

У приміщенні музею історії Сєвєродонецького об’єднання «Азот» працівники міського центру зайнятості інформують майбутніх випускників про стан ринку праці у місті, регіоні та державі в цілому, про найбільш затребувані професії сьогодні та у найближчому майбутньому.

А далівські викладачі та представники студентської спільноти знайомлять школярів із переліком перспективних спеціальностей, які можна отримати у виші, розповідають про навчальний процес та переваги студентського життя.