Студенты-далевцы готовятся к трудоустройству

У СНУ ім. В. Даля відбувся захід, головною ідеєю якого було налагодження стосунків між здобувачами вищої освіти та представниками Сєвєродонецького міського центру зайнятості, роботодавцями та Центром удосконалення освіти університету.

Провідний спеціаліст  центру зайнятості Наталія Калініна звернула увагу на важливість усвідомленого підходу до написання резюме, створення відеорезюме, тактики поведінки під час проходження співбесіди при прийомі на роботу.

Директор Центру удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля Віктор  Барбарук виступив з пропозиціями щодо напрямків удосконалення освіти під час навчання та  відмітив, що самовдосконалення має бути постійним в житті людини та своєчасним. Тому саме зараз, перебуваючи в стінах нашого вишу, здобувачі вищої освіти мають змогу це робити вже сьогодні.

Менеджер з персоналу однієї з торгівельних мереж в Луганській області   розказала про вакантні місця і навела приклади  правильної самопрезентації —  на що звертається увага в першу чергу та що цінується роботодавцями при виборі співробітника.

Зустріч пройшла в позитивній та теплій атмосфері, була цікавою як для здобувачів вищої освіти, які тільки долучилися до навчання, так і для тих, хто в найближчий час вже буле мати змогу оволодіти обраною професією.

Зустріч організована спеціалістом відділу працевлаштування та розвитку кар’єри Інною Волковою та деканом факультету гуманітарних наук,  психології та педагогіки Оленою Федоровою.