Кафедра германо-романской филологии и перевода ВНУ им. В.Даля выступила соорганизатором международной конференции

У м. Бахмуті пройшла IV Міжнародна наукова конференція «Східнослов’янська філологія: від Нестора до сьогодення». Організаторами конференції виступили СНУ ім. В. Даля (кафедра германо-романської філології та перекладу), Горлівський інститут іноземних мов (м. Бахмут), Краківська академія ім. А.Ф. Моджевського (Польща) та ін.

У конференції взяли участь науковці з провідних вишів України та зарубіжжя. Доцент кафедри германо-романської філології навчально-наукового інституту міжнародних відносин Ірина Афоніна представила СНУ ім. В. Даля у секції «Новітні концепції методики викладання рідної та іноземної мов і літератур» та виступила керівником підсекції «Новітні концепції методики викладання романо-германських мов і літератур».

Викладачами було представлено доповіді за наступними темами: комунікативний підхід до вивчення граматики, стратегії побудови вокабуляра студентів, доля інтелігента у художній прозі, історичний контекст роману-спогаду та ін.

Заочно до участі також долучилися викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації.