Студенческая научно-практическая конференция «English for Specific Purposes: International in Scope, Specific in Purpose»

У СНУ ім. В. Даля відбулася III студентська науково-практична конференція «English for Specific Purposes: International in Scope, Specific in Purpose», організатором якої виступила кафедра іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

Метою конференції було обговорення проблем та перспектив розвитку пріоритетних напрямів науки і техніки англійською мовою. Студенти різних спеціальностей та курсів представили цікаві доклади і продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою.

Доклади та тези студентів було присвячено аналізу фундаментальних наукових досліджень з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу тощо.

На конференції студенти мали можливість поділитись своїми досягненнями і випробувати себе у ролі виступаючих-науковців, що в подальшому допоможе їм брати участь у закордонних конференціях і просувати свої здібності на вищий рівень.

Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань. За результатами роботи конференції буде опублікована збірка тез більше 40 студентів-учасників конференції, написаних під керівництвом досвідчених викладачів-науковців. Всі студенти отримали сертифікат учасника конференції.

Залучення студентства до наукових досліджень є одним із пріоритетних напрямків сучасної діяльності кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.