Награды далевцам ко Дню физкультуры и спорта Украины

Під час урочистих заходів, що пройшли у Луганській облдержадміністрації з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, в числі кращих тренерів та спортсменів області нагороди отримали і двоє далівців.

За пропаганду здорового способу життя та впровадження олімпійських цінностей в повсякдення студентської молоді подякою Луганського обласного відділення Олімпійського комітету України відзначено старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Наталію Кривобогову.

Також грамотою Управління молоді та спорту Луганської обласної держадміністрації за високі спортивні досягнення на міжнародних змаганнях нагороджено студента ІІ курсу кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Артура Чернова.