Шаги к налаживанию связей с Кардиффом

До СНУ ім. В. Даля завітав Філ Бейл, депутат міської ради міста Кардіфф (Уельс, Велика Британія) і зустрівся з ректором університету Ольгою Поркуян та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександром Рязанцевим.

Пан Бейл розповів, що давно хотів відвідати Україну та,  зокрема, м. Луганськ, який є побратимом м. Кардіфф. На жаль, йому не випало такої нагоди – завадив військовий конфлікт. Наразі ж він завітав до  Сєвєродонецька, щоб спробувати розпочати відновлення втрачених зв’язків не лише між містами, але й між закладами вищої освіти. Три найпотужніших виша м. Кардіфф, а саме Кардіффський університет, Університет Південного Уельса та Кардіффський столичний університет можуть стати партнерами СНУ ім. В. Даля в проведенні спільних досліджень і організації програм академічної мобільності. Філ Бейл зазначив, що така співпраця дозволить обмінюватися досвідом та розвивати науково-дослідний і освітній потенціал закладів вищої освіти.

Пан Бейл також розповів про міські проекти, які реалізуються в Кардіффі із залученням ініціативної молоді до розбудови рідного міста. Такі проекти також можуть стати цікавими для далівської соціально активної молоді. Адже важливі історичні події, які наразі відбуваються і у Великій Британії, і в Україні, створюють передумови для налагодження тісної взаємовигідної співпраці заради добробуту наших країн.