Педагоги ВНУ им. В. Даля приняли участие в областной спартакиаде

Команда СНУ ім. В. Даля прийняла участь у XI Спартакіаді серед педагогічних працівників закладів освіти Луганської області.

У фіналі обласної Спартакіади прийняли участь 20 команд.

В особистому заліку старший викладач кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Д. Циганок став другим у бігу на сто метрів. Вітаємо нашого викладача з цією перемогою!

У командному заліку далівці ввійшли у десятку кращих збірних команд педагогічних працівників закладів освіти нашої області, ставши четвертими  у змаганнях з легкої атлетики, шостими у командному заліку з настільного тенісу і восьмими з футболу.

У склад команди університету ввійшли І. Сухенко, Д. Циганок, І. Янович, Н. Мірошникова (Факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки), Є. Івченко (Навчально-науковий інститут економіки і управління), А. Климаш, М. Керемет, С. Клюєв (Навчально-науковий інститут транспорту і логістики), В. Грицюк (Факультет інженерії).

Дякуємо нашим викладачам і вітаємо їх з досягнутими результатами!