Далевцы заняли первое место в соревнованиях по баскетболу

Збірна команда студентів СНУ ім. В. Даля зайняла 1 місце у відкритому Кубку Луганської області з баскетболу серед студентських команд ЗВО І-IV рівнів акредитації, який відбувся у м. Рубіжному.

Вітаємо з перемогою тренера команди – старшого викладача кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Наталію Кривобогову,  капітана команди Сергія Новодрана (група ІПЗ-16д) та ігроків Микиту Оплачко (група ГМ-17д), Артура Кукоту (група АТП-15бд), Георгія Глибищука (група СТ-451), Богдана Марчукова (група КН-17д), Владислава Бородія (ФЛ-151), Дмитра Желдакова (група ІПЗ-17д).

Висловлюємо вдячність за організацію участі команди у Кубку завідувачу кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Юрію Завацькому та старшому викладачу кафедри Дмитру Циганку!